10 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ ۱۱:۵۸:۱۳
کد مطلب:  1431727
با اعتباری بالغ بر 16 میلیارد ریال:
مدرسه 3 کلاسه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی علیشاه به بهره برداری رسید

در هشتمین روز از دهه مبارک فجر و با حضور مسئولین استانی و شهرستانی ؛ مدرسه 3 کلاسه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی علیشاه رسید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از شبستر، امام جمعه شبستر در این مراسم انقلاب اسلامی و تداوم آن را مصداق بارز آیات الهی دانست و گفت: از ببن رفتن مکتب باطل طاغوت و به وجود آمدن مکتب اسلامی که مردم با جان و دل پشتیبان آن هستند و اجازه نمی دهند دشمنان به آن تعرض کنند از نشانه های آیات الهی است.

حجت الاسلام والمسلمین کیانی با اشاره به توسعه سواد در بین مردم بعد از انقلاب اسلامی خاطرنشان کرد: در زمان طاغوت حدود 27 درصد مردم باسواد بودند و الان درصد باسوادی مردم به بیش از 95 رسیده است و این از برکات نظام مقدس جمهوری اسلامی است.

مدیر آموزش و پرورش شبستر هم در این مراسم گفت: مدرسه سردار شهید حاج قاسم سلیمانی علیشاه در زمینی به مساحت 352 متر مربع و در یک طبقه احداث گردیده است.

ابوالفضل اکرمی افزود: این مدرسه با اعتباری بالغ بر 16 میلیارد ریال و در مدت زمان یک سال توسط اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس استان احداث شده است./ روشنی

app.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

                               کانال آموزش و پرورش استان در شبکه شاد

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :