11 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ ۰۹:۲۳:۴۵
کد مطلب:  1431321
با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان برگزار شد
آیین تجلیل از فرهنگیان فرزند شهید شاغل در آموزش و پرورش ناحیه پنج تبریز

بمناسبت میلاد باسعادت حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها و روز مادر در مراسمی و با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان از فرهنگیان فرزند شهید آموزش و پرورش ناحیه پنج تبریز تجلیل شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی به نقل از ناحیه 5 تبریز، با حضور جعفر پاشایی،مدیر کل آموزش و پرورش استان آذربایجان‌شرقی ، رقیه صادقزاده،مدیرکل امور بانوان استانداری آذربایجان شرقی به مناسبت روز مادر از فرهنگیان فرزند شهید آموزش و پرورش ناحیه ۵ تبریز تجلیل شد.

پاشایی دراین مراسم ضمن تبریک مناسبت های مبارک عنوان کرد: در جامعه امروزی سه گروه جایگاه و اهمیت بسیار بالا و ارزشمندی دارند یکی مادر است بحث دیگری شهیدان می‌باشند که آرمان و الگو هستند و سومین گروه معلمان هستند که راه درست را نشان می‌دهند. و بانوان فرهنگی فرزند شهدا شامل هر سه این گروه ها بوده و از ویژه ترین جایگاه و ارزش در جامعه برخوردار هستند.

وی در ادامه ضمن تشریح فلسفه اصلی تعلیم و تربیت افزود: اصلی‌ترین هدف تعلیم و تربیت راه نشان دادن راه نمودن و هدایت کردن است.

مدیر دستگاه تعلیم و تربیت استان در پایان با تقدیر از اقدام ارزشمند آموزش و پرورش ناحیه ۵ تبریز در تجلیل از فرزندان شهدای شاغل در آموزش و پرورش ناحیه گفت: این کار آموزش و پرورش ناحیه ۵ را تحسین کرده و از آنها بابت ترتیب این مراسم پرفیض و برکت تشکر می نمایم./ روشنی

 

app.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

https://shad.ir/azarbaijansharghistudents            کانال آموزش و پرورش استان در شبکه شاد

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

 

به اشتراک بگذارید :