9 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۲۰ ۰۸:۴۶:۴۹
کد مطلب:  1431257
معاون پژوهش ، برنامه ریزی و توسعه مدیریت آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران اعلام کرد :
جزئیات مصاحبه آزمون استخدام پیمانی آموزش و پرورش

معاون پژوهش ، برنامه ریزی و توسعه مدیریت  آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران جزئیات مصاحبه آزمون استخدام پیمانی سال 1399آموزش و پرورش استان تهران را اعلام نمود .

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران یوسف بهارلو معاون پژوهش ، برنامه ریزی و توسعه مدیریت آموزش و پرورش استان تهران گفت : معرفی شدگان چند برابر ظرفیت می توانند با درج کد ملی خود  دربخش استخدام پیمانی پایگاه اینترنتی  به آدرس www.teo.medu.ir/fa     از زمان و مکان  دقیق تشکیل پرونده خود مطلع گردند . وی تصریح کرد : داوطلبان طبق برنامه اعلام شده از  ۱۸ بهمن ماه با حضور در مدرسه عاشورا در ناحیه 2 شهر ری پرونده اولیه را تشکیل داده و برای معاینات پزشکی به مرکز درمانی فرهنگیان درشهر ری معرفی خواهند شد . بهارلو علت انتخاب درمانگاه فرهنگیان را فاصله ی جغرافیایی کوتاه این درمانگاه تا محل تشکیل پرونده جهت رفاه حال پذیرفته شدگان اعلام نمود .وی افزود : داوطلبان پس از انجام معاینات اولیه برای مصاحبه به مراکز دانشگاهی پردیس تعیین شده اعزام خواهند شد و از20 بهمن تا 6 اسفند ماه مصاحبه تخصصی انجام خواهد پذیرفت .

معاون پژوهش ، برنامه ریزی و توسعه مدیریت اظهارداشت : سوالات این مصاحبه  پیرامون میزان توانمندی در رشته تخصصی ، فن بیان ومیزان توانایی و آشنایی با  کلاسداری وحرفه معلمی  و میزان علاقمندی به این حرفه و موضوعاتی از این قبیل خواهد بود . وی افزود :برگزیدگان پس از فرایندمصاحبه تخصصی جهت مصاحبه عمومی و گزینش معرفی خواهند شد . نتایج نهایی  نیز شامل یک سوم شرکت کنندگان تا پایان اسفند ماه جاری از طریق سازمان سنجش اعلام خواهد شد . پذیرفته شدگان نهایی پس از حضور در دوره های آموزش بدو خدمت در آموزش و پرورش مشغول به خدمت خواهند شد .

بنا بر این گزارش این مقام مسئول در آموزش و پرورش اظهار داشت : 3542 نفر درمرحله چند برابر ظرفیت شرکت دارند که 1979 نفرآنان زن و بقیه مرد بوده اند . داوطلبان در 21 رشته نظری( دبیران و آموزگاران ابتدایی )  و 11 رشته فنی و حرفه ای شرکت نموده اند و از سه مقطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکترا در این آزمون شرکت داشته اند که بیشترین شرکت کنندگان از مقطع کارشناسی ارشد بوده اند و بیشترین جذب در رشته آموزگار ابتدایی خواهد بود .

بهارلو گفت : به خاطر  بیماری کروناداوطلبان از حضور در اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران احتراز نمایند . وی تاکید کرد :تمامی اطلاعات لازم برای داوطلبان از طریق پایگاه اطلاع رسانی آموزش و پرورش استان تهران به آدرس www.teo.medu.ir/fa   در دسترس مخاطبان قرار گرفته است .

بهارلو در پایان اظهار امیدواری کرد همکارانی که از این  مراحل عبور نموده و جذب آموزش و پرورش می شوند معلمان خوبی برای نسل آینده کشور باشند .


برای جستجو بر اساس کد ملی کلیک کنید             لوکیشن محل تشکیل پرونده     

برای مشاهده اطلاعیه شماره دو کلیک کنید           برای مشاهده اطلاعیه شماره یک کلیک کنید 

آدرس مرکز مصاحبه زینبیه پیشوا:

تهران-پیشوا ورامین-خیابان امام خمینی-خیابان کارگز

تلفن:36720407-36720408-36724494(021)

لوکیشن مرکز مصاحبه زینبیه پیشوا

آدرس مرکز مصاحبه واوان اسلامشهر:

اسلامشهر-واوان-بلوار منتظری-خیابان شهید رجایی-جنب درمانگاه امام سجاد(ع)-مرکز آموزش عالی فرهنگیان عترت واوان

تلفن: 56173111(021)

نمابر:56173000

لوکیشن مرکز مصاحبه عترت واوان

 

 
 

 

 

به اشتراک بگذارید :