20 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۲ ۱۱:۲۲:۴۲
کد مطلب:  h1xeh4dX
با رای اعضای مجمع انتخاباتی هیات ورزش دانش آموزی فارس:
عباس حاجی زاده به عنوان اولین رئیس هیات ورزش دانش آموزی فارس انتخاب شد

با رای اعضای مجمع انتخاباتی هیات ورزش دانش آموزی فارس، عباس حاجی زاده با کسب 16 رای از 18 رای اعضا، به مدت 4 سال، به عنوان اولین رئیس هیات ورزش دانش آموزی فارس انتخاب شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، عباس حاجی زاده در اولین مجمع انتخاباتی رئیس هیات ورزش دانش آموزی استان فارس ، با اشاره به تعامل مناسب آموز ش و پرورش و اداره کل ورزش و جوانان فارس گفت:  نتایج این همکاری ها در سال های آینده، با ایجاد تحول در ورزش استان به نفع ورزش فارس خواهد بود .

وی ضمن تشریح برنامه های خود به عنوان رئیس هیات ورزش دانش آموزی فارس ، بر ادامه همکاری این دو اداره کل در راستای استعداد یابی ، برگزاری مسابقات و تشکیل  هیات های ورزشی تاکید کرد و گفت : این مجمع تلاش می کند ورزش دانش آموزی را رونق دهد.

حاجی زاده  با اشاره  به برگزاری مسابقات  ورزشی دانش آموزان  دختر سراسر کشور در تابستان 95 گفت: این مسابقات با حضور  نزدیک به 5 هزار دانش آموز در مقاطع مختلف تحصیلی از سراسر کشور ، از 15 مرداد تا 15 شهریور ماه سال جاری  و به میزبانی استان فارس برگزار می شود .

رئیس هیات ورزش دانش آموزی فارس  با اشاره به دیدگاه فرهنگی مدیر کل آموزش و پروش فارس به ورزش دانش آموزی و حمایت های  شورای معاونین اداره کل از ورزش دانش آموزی  گفت: آموزش و پرورش فارس یکی از کاندید های برگزاری مسابقات  فوتبال دانش آموزی آسیایی 2017 می باشد .

وی  برای دستیابی به اهداف  کاری خود در هیات ورزش دانش آموزی ، از همه دست اندرکاران ورزش استان کمک خواست و گفت: توسعه فعالیت های ورزش دانش آموزی ، از سطح مدرسه تا  استان و اعزام به مسابقات کشوری از مهمترین برنامه های کاری این هیات می باشد.

حاجی زاده افزود :فعال کردن تشکیلات هیات ورزش دانش آموزی در سطح شهرستان ها و استان ، برگزاری اردوی آماده سازی  تیم های منتخب دانش آموزی و اعزام به مسابقات بین المللی ،از  اولویت های  کاری ما است.

به اشتراک بگذارید :