9 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ ۱۵:۳۵:۵۸
کد مطلب:  1430681
مدیر کل آموزش و پرورش زنجان در آیین افتتاحیه راهیان نور مجازی استان:
بر خود وظیفه می دانیم فرهنگ ایثار و شهادت را در دانش آموزان تقویت کنیم

آیین افتتاحیه راهیان نور مجازی استان زنجان با حضور معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش و هیئت همراه، معاون سیاسی و امنیتی استانداری زنجان، مدیر کل آموزش و پرورش زنجان و دیگر مسئولین و مدعوین در سالن اجتماعات کانون فرهنگی و تربیتی سهروردی زنجان برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، حسن مظفری مدیر کل آموزش و پرورش زنجان در این مراسم ضمن تبریک دهه فجر، گفت: رزمندگان زنجان و غواصان دریا دل استان، نقش بسزایی در هشت سال دفاع مقدس داشتند که همواره حفظ یاد و خاطره و حرمت آنان بر ما واجب است.

مظفری با اشاره به اینکه امروز نام و نشانی جز قهرمانی و دلاورمردی از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس، به جا نمانده است، عنوان کرد: رزمندگان همیشه در یاد و خاطره ملت ایران باقی می‌مانند.

وی افزود: بر خود وظیفه می دانیم فرهنگ ایثار و شهادت را در دانش آموزان تقویت کنیم و راهیان نور یکی از ارزشمندترین برنامه ها جهت حفظ و تقویت و انتقال این فرهنگ است.
مظفری تصریح کرد: امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا، راهیان نور به صورت مجازی افتتاح می گردد تا این در س عملی و ارتباط با شهدا به فراموشی سپرده نشود.

مدیر کل آموزش و پرورش اسنان در پایان خاطر نشان کرد: از حمایت های بی دریغ و بی نظیر معاون پرورشی و فرهنگی وزارت تشکر میکنیم و امیدوار هستیم با حمایت های مسئولین وزارتی گام های مثبتی در جهت پیشبرد هرچه بهتر اهداف آموزش و پرورش در سطح استان زنجان برداشته شود.

 

گفتنی است در این مراسم از خواهر شهید دانش آموز احمد مرتضایی اولین شهید انقلاب زنجان و همچنین یکی از همکاران فعال در اجرای طرح لاله های روشن در منطقه سجاسرود تجلیل و تقدیر شد.

شایان ذکر است در این مراسم از پوستر راهیان نور مجازی استان رونمایی شد و این مراسم افتتاحیه به صورت زنده در بستر شبکه شاد برای تمامی مدیران مدارس استان، معاونین پرورشی و دانش آموزان عضو کانال راهیان نور استان پخش شد.

 

به اشتراک بگذارید :