8 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۱۹ ۱۵:۳۲:۳۴
کد مطلب:  1430677
معاون سیاسی امنیتی استانداری زنجان در آیین افتتاحیه اردوهای راهیان نور مجازی استان:
برگزاری اردوهای راهیان نور آثار و برکات زیادی را در جامعه و آموزش و پرورش داشته است

آیین افتتاحیه راهیان نور مجازی استان زنجان با حضور معاون پرورشی و فرهنگی وزارت آموزش و پرورش و هیئت همراه، معاون سیاسی و امنیتی استانداری زنجان، مدیر کل آموزش و پرورش زنجان و دیگر مسئولین و مدعوین در سالن اجتماعات کانون فرهنگی و تربیتی سهروردی زنجان برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، خدابخش مرادی نافچی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان در این مراسم ضمن تبریک دهمه فجر، گفت: ایثار و شهادت موضوعی است که باید در ترویج آن تلاش کرد.
مرادی نافچی با اشاره به اینکه باید دلاورمردی هشت سال دفاع فراموش نشود، عنوان کرد: هشت سال دفاع مقدس برهه‌ای حساس، با افتخار، با اقتدار و مشحون از شهادت، رشادت، بزرگمردی و گذشت است.
وی با اشاره به اینکه همه این اتفاقات در اوج مظلومیت رخ داده است، عنوان کرد: حوادث این ایام الگویی عملی برای کتاب، داستان، فیلم‌ها و فرهنگ جامعه است.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار زنجان با اشاره به اینکه دفاع در دوران جنگ تحمیلی نشان‌دهنده قدرت نظامی کشور است، تصریح کرد: هشت سال دفاع مقدس سبب تثبیت، ترویج و تبیین فرهنگ جمهوری اسلامی بود.
وی با بیان اینکه ترویج فرهنگ ایثار و شهادت تحقق هدف روز عاشورا است، اضافه کرد: اگر فرهنگ هشت سال دفاع مقدس به تصویر کشیده نشود، این فرهنگ و تاریخ و تاریخ‌سازانش مظلوم واقع می‌شوند.
مرادی نافچی با اشاره به برگزاری اردوهای راهیان نور، عنوان کرد: برگزاری اردوهای راهیان نور آثار و برکات زیادی را در جامعه و در آموزش و پرورش داشته است.
وی ادامه داد: با برگزاری اردوهای راهیان نور دانش‌آموز با توجه به اقتضای سنی در فضای عینی و عملی هشت سال دفاع مقدس قرار می‌گیرند.

به اشتراک بگذارید :