9 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۱۷ ۱۷:۲۳:۲۱
کد مطلب:  1426803
اطلاعیه شماره 2
زمان و مکان مصاحبه آزمون استخدام پیمانی

زمان و مکان انجام مصاحبه و تشکیل پرونده معرفی شدگان چند برابر ظرفیت آزمون استخدام پیمانی سال 1399 اعلام شد .

اطلاعیه شماره 2
قابل توجه معرفی شدگان (چند برابر ظرفیت) آزمون استخدام پیمانی سال 1399
سهمیه اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران جهت تشکیل پرونده و انجام مصاحبه
به اطلاع داوطلبین گرامی می رساند، پذبرفته شدگانی که اسامی آنها از طریق سایت سازمان سنجش به عنوان پذیرفته شده مرحله اول اعلام شده است جهت دریافت نوبت تشکیل پرونده بر اساس برنامه و جدول زمانبندی از قسمت پایین همین صفحه با ورود کد ملی اقدام کنند.


توجه: داوطلبین رشته های فنی از روز یکشنبه 19 بهمن 1399 جهت مشاهده جدول زمانبندی از قسمت پایین همین صفحه با ورود کد ملی اقدام کنند.لذا شایسته است معرفی شدگان محترم بر اساس زمانبندی مذکور و رعایت نکات ذیل در محل تشکیل پرونده حضور یابند.
1-
از آوردن همراه با توجه به شیوع ویروس کرونا اکیدا خودداری نمایید.
2-
حتما در ساعت مقرر در محل حضور داشته باشید و حتی الامکان از آوردن خودرو با توجه به مشکل عدم وجود پارکینگ خودداری نمایید. (مراجعه زودتر یا دیرتر از ساعت مقرر باعث اختلال در فرایند تشکیل پرونده دیگران خواهد شد.)
3- تمامی مراجعین حتما از ماسک استفاده نمایند.(همراه داشتن اسپری ضد عفونی کننده و دستکش توصیه می شود.)

یادآوری :
مدارک مورد نیاز جهت تشکیل پرونده اولیه استخدامی و تطبیق شرایط احراز :
1-پرینت کارنامه قبولی در آزمون (از سایت سازمان سنجش کشور دریافت شود)
2-شش قطعه عکس تمام رخ ۴×۳ جدید پشت نویسی شده (نام و نام خانوادگی-کد ملی در پشت عکس درج شود)
3-اصل شناسنامه و فتوکپی خوانا از تمام صفحات (دو سری)
4-اصل کارت ملی و فتوکپی خوانا از پشت و رو (دو سری)
5-اصل کارت پایان خدمت یا معافیت و فتوکپی خوانا (برای آقایان)
6-اصل دانشنامه یا گواهی نامه موقت براساس مدرک تحصیلی مجاز (برابر کد شغل- محل انتخابی ) و یک برگ فتوکپی برابر اصل آن
7-اصل معرفی‌نامه رسمی از سازمان بهزیستی استان (برای معلولین)
8-اصل گواهی سوابق خدمت غیررسمی و تمام وقت در دستگاه های اجرایی ازتاریخ ۲۲ بهمن ماه ۱۳۵۷ به بعد که حقوقشان از محل اعتبارات دولتی پرداخت شده است(برای افرادی که سوابق مذکور از سن آنان کسر می گردد)و صرفا با این نمونه متن قابل قبول می باشد. نمونه گواهی انجام کار مورد قبول
9-معرفی نامه بنیاد شهید و امور ایثارگران استان برای پذیرفته شدگان سهمیه ۲۵% و ۵% ایثارگران
تذکر: مراجع تایید مدت حضور داوطلبانه در جبهه ها عبارتند از
الف:معاونت نیروی انسانی هر یک از رده های نیروهای مسلح در مورد رزمندگان متبوع خود
ب: معاونت نیروی انسانی سازمان بسیج مستضعفان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در مورد بسیجیان و نیروهای مردمی اعم از مستخدمین دولت و صاحبان مشاغل و صنوف آزاد و افراد فاقد شغل
ج: معاونت توسعه و منابع انسانی وزارت جهاد کشاورزی در مورد جهادگران
10-گواهی مدرک جهت حافظین قرآن دارای درجات 1 تا 3 از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی یا سازمان تبلیغات اسلامی (برای حافظین در مشاغل کارشناس امور فرهنگی، دبیر معارف اسلامی و مربی امور تربیتی در مدارس لحاظ خواهد شد.)
11-ارائه اصل و کپی گواهی و مدارک مربوط به سوابق آموزشی، پژوهشی و دانش کامپیوتر (بر اساس فرم پیوست 1) این فرم توسط تیم مصاحبه ارائه و تکمیل می گردد
12-آن دسته از معرفی شدگان مرحله بررسی مدارک که از امتیاز بومی شهرستان بند مربوط به احراز سابقه ده سال محل سکونت استفاده نموده اند ضرورت دارد جهت تایید اطلاعات خوداظهاری مبنی بر بومی شهرستانی ، فرم استشهاد محلی موضوع بخشنامه شماره 369488 مورخ 27/7/99 سازمان اداری و استخدامی کشور (فرم پیوست 2) را تکمیل نموده و پس از تایید از مرجع مربوطه در هنگام مراجعه به محل بررسی مدارک، به همراه داشته باشند. درصورت عدم ارائه مدارک بومی شهرستانی، امتیاز بومی، لغو گردیده و از نمره مکتسبه کسر خواهد شد و وضعیت متقاضی بر اساس نمره مکتسبه جدید در رقابت با سایر متقاضیان ملاک عمل قرار خواهد گرفت.
13-داشتن گواهی تحصیلی در مقاطع تحصیلی ابتدایی ، راهنمایی یا دبیرستان در شهرستان محل مورد تقاضا با تایید اداره آموزش و پرورش شهرستان مربوطه برای آن دسته از معرفی شدگان مرحله بررسی مدارک که از امتیاز بومی شهرستان به عنوان تمام یا قسمتی از سابقه ده سال محل سکونت استفاده می نمایند مشروط بر ارائه استشهاد محلی (فرم پیوست 2) مبنی بر تایید ساکن بودن فعلی فرد در شهرستان محل مورد تقاضا.

************************************************************

مدارک لازم برای تشکیل پرونده مصاحبه عمومی (گزینش)
پذیرفته شدگان سه برابر ظرفیت در هشتمین آزمون استخدامی، لازم است علاوه بر تشکلیل پرونده برای مصاحبه تخصصی(علمی)، مدارک ذیل را بصورت جداگانه برای تشکیل پرونده مصاحبه عمومی در تاریخ تعیین شده برای اولین مراجعه به همراه داشته باشند و به نماینده هسته گزینش مستقر در محل تشکیل پرونده، تحویل دهند.

1-فرم دو صفحه‌ای اطلاعات فردی گزینش سال 1399 را در سه نسخه از یکی از درگاه‌های اطلاع رسانی هسته گزینش آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران به آدرس:
 https://gozinesh-teo.medu.ir/fa/announcement  

یا دبیرخانه هیأت مرکزی گزینش وزارت آموزش و پرورش به آدرس:
 https://gozinesh.medu.ir 

و یا از تارنمای روابط عمومی اداره‌کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران به آدرس: https://medu.ir/portal/fileLoader.php?code=809f7c257c3699fdf4a04f1612361706 
دانلود کنید و پس از الصاق عکس پرسنلی جدید بر روی تمامی نسخ، آنها را با خودکار آبی تکمیل و امضاء کنند.
2-کپی تمامی صفحات شناسنامه.
3-کپی کارت ملی (پشت و روی کارت).
4-کپی آخرین مدرک تحصیلی.
5-ارائه کپی مدارک ایثارگری، عضویت در بسیج، هلال احمر، نهادهای انقلابی و یا کسب رتبه‌های اول تا سوم در مراحل منطقه‌ای، استانی، کشوری و بین المللی (صرفاً یک مدرک شامل بالاترین رتبه و مرحله کسب شده در هر رشته مربوط به پنج سال اخیر) در مسابقات هریک از رشته‌های علوم قرآنی، علمی_مهارتی، فرهنگی، هنری و ورزشی اگرچه الزامی نیست، اما در صورت ارائه موجب کسب امتیاز برای پذیرفته شدگان خواهد بود.

 تذکر1: به همراه داشتن اصل شناسنامه، کارت ملی، آخرین مدرک تحصیلی و مدارک مندرج در بند5 برای مطابقت دادن با تصاویر آنها در مراجعه به نماینده گزینش الزامی است.
تذکر2: در صورت قبولی داوطلبان گرامی در مرحله مصاحبه تخصصی(علمی)، زمان و مکان مصاحبه عمومی(گزینش) هریک از آنها متعاقباً اطلاع‌رسانی خواهد شد.

مدیریت هسته گزینش اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران

برای جستجو بر اساس کد ملی کلیک کنید 

برای مشاهده اطلاعیه شماره یک کلیک کنید 

لوکیشن محل تشکیل پرونده

 

 
 

 

 

به اشتراک بگذارید :