9 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۱۵ ۱۲:۴۴:۴۴
کد مطلب:  1425220
وبینار اختتامیه پانزدهمین همایش دانش آموزی نجوم برگزار شد

وبینار اختتامیه پانزدهمین همایش مجازی نجوم ( نخستین همایش مجازی ) با حضور مسئولین وزارتی و استانی برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، جعفر گنج خانلو معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل استان ضمن تبریک به منتخبین این جشنواره بر اهتمام معاونت پرورشی برای گسترش فعالیت ها در حوزه باشگاه نجوم تاکید کرد. وی اشاره داشت: استان زنجان با برپایی پانزده دوره همایش نجوم ، تجارب ارزنده ای برای ادامه مسیر به دست آورده است.

در ادامه این وبینار، سیدعلی سیدی رییس اداره برنامه ریزی امور کانونهای فرهنگی تربیتی وزارت آموزش و پرورش نیز به صورت ارتباط تصویری ضمن تقدیر از عملکرد اداره کل آموزش و پرورش استان در اجرای جشنواره پانزدهم نجوم، بر لزوم برنامه ریزی های بیشتر با توجه به شرایط کرونایی و مجازی فعالیت ها در کانوهای فرهنگی تربیتی تاکید کرد.

در ادامه تعداد 7 نفر از دانش آموزان از استان های زنجان، البرز، مازندران، گیلان و همدان به صورت زنده به ارائه مقالات خود در قالب وبینار دانش آموزی پرداختند.  

 

گفتنی است پانزدهمین همایش و اولین دوره همایش مجازی نجوم در تابستان ۹۹با شعار  « آسمان ضیافت بدون مرز »  با حضور دانش آموزان متوسطه اول و دوم دختر و پسر قطب‌های ۱و۴و 6 کانون‌های فرهنگی تربیتی کشور با مشارکت استانهای : زنجان، مازندران، همدان، کرمانشاه، ایلام، کردستان، البرز، اردبیل، آذر بایجان شرقی، آذربایجان غربی، شهرتهران، گیلان، قزوین، شهرستانهای تهران، سمنان، قم برگزار شد.

از مجموع 220 اثر ارسالی به همایش بعد از داوری توسط داوران استان،  27 اثر به عنوان منتخب قطبی( 1-4-6کانونهای فرهنگی تربیتی) نهایی شد و جوایز این همایش که شامل لوح تقدیر، جایزه نقدی و تندیس همایش  می باشد به دلیل شرایط کرونایی به استان‌ها ارسال می شود.

 

به اشتراک بگذارید :