22 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۱۴ ۰۷:۵۰:۴۷
کد مطلب:  1424016
معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان:
مسابقه کتابخوانی « راز موفقیت» ویژه سواد آموزان دوره انتقال ایرانی سال ۹۹ اجرا می شود

شیوه نامه مسابقه کتابخوانی ‹ راز موفقیت › مختص سواد آموزان دوره انتقال سال ۱۳۹۹ ابلاغ و در سطح استان اصفهان اجرا می شود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان  محمد اسماعیل زاده ، معاون سواد آموزی استان اصفهان از ابلاغ و اجرای شیوه نامه مسابقه کتابخوانی « راز موفقیت » خبر داد و افزود : این مسابقه با هدف فرهنگ سازی و کمک به تحقق منویات مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی ) در راستای جهش تولید و ترویج فرهنگ مطالعه و کتابخوانی در بین مخاطبان و همچنین تقویت مهارت های خواندن و نوشتن و کاربست آن در مسائل روزمره زندگی فردی و اجتماعی ویژه سواد آموزان دوره انتقال ( ایرانی ) سال ۱۳۹۹ در سطح استان اجرا می شود. 

محمد اسماعیل زاده در خصوص موضوع این مسابقه کتابخوانی گفت : سواد آموزان دوره انتقال می توانند با مطالعه کتاب راز موفقیت خلاصه ای از کتاب راز موفقیت را نوشته و یا بعد از مطالعه ی کتاب راز موفقیت بنویسند این کتاب چه تاثیری در زندگی آنها داشته است ؟ مصادیق آن ذکر نمایند . 

وی افزود : همچنین سواد آموزان دوره انتقال سال ۹۹ می توانند با نگارش خاطره یا تجربه ای که مرتبط با این کتاب باشد در این مسابقه شرکت نمایند . 

معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در خصوص معرفی منبع آموزشی گفت : این کتاب آموزشی با عنوان « راز موفقیت » از انتشارات سازمان نهضت سوادآموزی می باشد که در اختیار سواد آموزان قرار گرفته است .

به اشتراک بگذارید :