16 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ ۱۰:۲۹:۲۹
کد مطلب:  1423405
مدیر کل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات
گرفتن هرنوع وجه از اولیا در قالب فوق برنامه و کمک به مدرسه به صورت الزامی و اجباری طبق قوانین ممنوع می باشد.

.

مدیر کل ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات در مصاحبه با رسانه ها بیان داشتند :

با توجه به وضعیت موجود و برگزاری کلاسها به صورت مجازی و عدم حضور دانش آموزان در مدارس، گرفتن کمک های مردمی در قالب فوق برنامه و کمک به مدرسه به صورت الزامی و اجباری طبق قوانین ممنوع می باشد.

در واقع کمک به مدرسه به استناد آئین نامه اجرایی مدارس باید به صورت داوطلبانه باشد.

مدیران محترم مدارس با توجه به تجربیات ارزشمندی که دارند به قوانین اشراف کامل دارند لذا ممکن است تعداد بسیار اندکی از مدیران اقدام به گرفتن وجه به صورت اجباری به انحاء مختلف از جمله در قبال ارائه کارنامه دانش آموز داشته باشند که این امر نه قانونی است و نه اخلاقی لذا با توجه  به اینکه بیماری کرونا کسب و کار و زندگی همه مردم را تحت الشعاع خود قرار داده نباید به خانواده ها بار مضاعف تحمیل کرد و از مدیران عزیز درخواست می شود که در این زمینه دقت لازم را به عمل آورند. زیرا در صورت تخلف از قوانین و مقررات، همکاران ما ملزم به اجرای قانون بوده و سامانه پاسخگویی به شکایات وزارت آموزش و پرورش به آدرس www.shekayat.medu.ir     آماده دریافت شکایات می باشد.

درپایان از اولیای گرامی و خیرین عزیز که همواره به امر تعلیم و تربیت توجه داشته اند کما فی السابق انتظار می رود جهت حفظ فضای فیزیکی و تجهیزات مدارس و آماده سازی آنها برای دوران پسا کرونا ما را  از کمک ها و مساعدت های داوطلبانه خود دریغ نکنند.

به اشتراک بگذارید :