18 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۱ ۱۱:۱۴:۱۴
کد مطلب:  DlQp1Trw
از سوی معاون تربیت بدنی و سلامت وزیرآموزش و پرورش :
از عملکرد فعالیت ها و برنامه های معاونت تربیت بدنی و سلامت شهرستان های استان تهران تقدیر شد

مهرزاد حمیدی معاون تربیت بدنی و سلامت وزیرآموزش و پرورش از عملکرد فعالیت ها و برنامه های معاونت تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران تقدیر کرد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران مهرزاد حمیدی معاون تربیت بدنی و سلامت وزیر آموزش و پرورش ضمن تقدیر از عملکرد و برنامه های معاونت تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران اظهار داشت : آن معاونت محترم  به ویژه در برگزاری المپیاد ورزشی درون مدرسه ای ، توسعه مشارکت های برون سازمانی ، برگزاری جشنواره نوجوان سالم ، آموزش پیشگیری از آسیب های اجتماعی و ارتقائ آموزش سلامت دانش آموزان برنامه های ارزشمندی را به اجرا رسانده است که شایسته تقدیر است .

وی افزود : امید است با استمرار مطلوب فعالیت های آن استان و استقرار کمیته مدیریت عملکرد در معاونت تربیت بدنی و سلامت آن استان شاهد سلامت جسمانی ، روانی و افزایش نشاط و شادابی در دانش آموزان باشیم .

معاون تربیت بدنی و سلامت وزیر آموزش و پرورش در پایان تصریح کرد : از خداوند متعال برای شما و همکاران محترم .سلامتی ، بهروزی و توفیق استمرار خدمت گزاری را مسالت دارم .

به اشتراک بگذارید :