1 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۱۳ ۰۸:۴۷:۱۸
کد مطلب:  1423240
معاون پژوهش و برنامه ریزی و توسعه منابع :
معلمین را  باید در عمل حمایت کنیم

بهارلو در نشست  کارگروه توسعه مدیریت که با موضوع بررسی برنامه های ستاد تکریم مقام معلم برگزارشد به لزوم تقویت شان و جایگاه معلمان در جامعه تاکید کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران بهارلو معاون پژوهش و برنامه ریزی و توسعه منابع آموزش و پرورش استان تهران  با تبیین  مطالبات مقام معظم رهبری در خصوص حفظ منزلت معلم گفت : آموزش و پرورش به فرموده رهبری باید در عمل ، معلین را مورد حمایت قرار دهد و با همکاری مجلس به فکر تامین و جایگاه این افسران سپاه پیشرفت کشور باشد .

وی همچنین به اهمیت فرهنگ سازی توسط رسانه ها اشاره کرد و گفت : مطابق فرمایشات رهبری احترام و اکرام به معلم باید به فرهنگ عمومی تبدیل شود و در این راستا معاونت پژوهش ، برنامه ریزی و توسعه منابع تمام توان و اهتمام خود را صرف خواهد کرد که اولین هفته معلم در قرن جدید به بهترین شکل برگزار شود .

بهارلو در ادامه به برنامه ها و فعالیت های پیشنهادی پرداخت و ایجاد زیر ساختهایی برای مستند سازی تجربیات ارزنده معلمان شاغل و پیشکسوت وهمچنین تقدیراز معلمان در زیست بوم جدیدرا از مهمترین سرفصل های این اقدامات برشمرد .

معاون پژوهش و برنامه ریزی و توسعه منابع با تاکید بر  برگزاری پویش هایی با موضوع  "منزلت معلم " از زحمات صادقانه و خالصانه کلیه معلمان و مدیران مدارس در شرایط  ویژه آموزشی تشکر و قدردانی نمود .

به اشتراک بگذارید :