18 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۱ ۱۰:۵۷:۴۱
کد مطلب:  wHU4IZE8
معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی قزوین:
403 کلاس برای اسکان موقت فرهنگیان اختصاص داده شده است

اسکان موقت فرهنگیان استان قزوین برای فصل تابستان از 26 خرداد ماه آغاز خواهد شد

مرتضی سمیعی معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی اداره کل آموزش و پرورش استان قزوین اظهار داشت: با فرارسیدن فصل تابستان و آغاز مسافرت ها ، اسکان موقت فرهنگیان استان قزوین در تابستان 95 آغاز بکار می نماید.

وی افزود: 12 درصد از آثار باستانی کشور از قبیل قلاع الموت، امامزاده حسین(ع)، دریاچه اوان، حسینیه امینی ها، جاذبه هاي طبيعي و تاريخي و گردشگري فراوان در استان قزوین به عنوان پایتخت خوشنویسی کشور وجود دارد.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی قزوین خاطر نشان کرد: ستاد اسكان موقت فرهنگيان استان قزوين از 26 خرداد ماه لغایت 25 شهریور ماه سال جاری(95) آماده پذیرش میهمانان و ارائه خدمات به گردشگران می باشد.

مرتضی سمیعی تصریح کرد: ساعت پذیرش در پایگاه های اسکان از ساعت 8 صبح لغایت 24 شب انجام می گیرد و اسكان فرهنگيان و بستگان درجه يك با ارائه كارت شناسايي پرسنلي يا حكم كارگزيني و با داشتن شناسنامه امكان پذير خواهد بود.

ایشان اضافه کرد: حضور شخص فرهنگي جهت دريافت معرفي نامه در محل ستاد اسكان الزاميست، همچنین فرهنگیان می توانند از طریق سایت اینترنتی به آدرس www.eskan.medu.ir وارد سامانه اسکان شده و اسکان را به صورت اينترنتي رزرو نمایند.

معاون توسعه مدیریت و پشتیبانی قزوین در ادامه بیان کرد: رزرو انترنتي اسكان از ساعت 8 صبح روز شنبه 5 تیرماه آغاز می گردد و از تاريخ 10 تيرماه لغايت 25 شهريور در اختيار فرهنگيان محترم مي باشد.

سمیعی در ادامه تأکید کرد: امسال 17 پایگاه، 39 مدرسه و 403 کلاس برای اسکان فرهنگیان در فصل تابستان اختصاص داده شده است که از تعداد 403 کلاس، 67 کلاس ویژه ، 158 کلاس نوع الف ، 59 کلاس نوع ب و 119 کلاس نوع ج می باشد.

به اشتراک بگذارید :