20 ذیحجه 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ ۱۴:۱۴:۵۴
کد مطلب:  1422717
بازدید مدیر کل امور شاهد و ایثارگران از مدارس شاهدتهران در اولین روز از دهه مبارک فجر
زیبا سازی فضای آموزشی و پرورشی مدرسه توسط دانش آموزان، احساس تعلق آنها را به مدرسه و یادگیری بیشتر می کند.

در اولین روز از دهه مبارک فجرو همزمان با نواخته شدن زنگ انقلاب در مدارس سراسر کشور،محمد رضا رزاقی در بازدیداز مدارس ابتدائی شهید آیت و شاهد نصر، زیبا سازی فضای آموزشی و پرورشی مدرسه توسط دانش آموزان را موجب احساس تعلق آنها به مدرسه، معلمان و یادگیری دانست .

به گزارش روابط عمومی اداره کل امور شاهد و ایثارگران،  در ادامه ی بازدید های اداره کل شاهد از مدارس شاهد محمد رضا رزاقی مدیر کل امور شاهد و ایثارگران از مدارس ابتدائی شهید سید حسن آیت و شاهد نصر در مناطق 14 و 15شهر تهران بازدید کرد. در این بازدید که امینیان  معاون آموزشی و پرورشی اداره کل شاهد نیز حضور داشت، سرکارخانم گرجی معاون آموزشی دبستان شاهد نصر و آقای نوروزیان مدیر دبستان شهید آیت،  آقای رزاقی را در جریان فرآیند یادگیری دانش آموزان درفضای مجازی و نحوه تعامل آنها  با معلمان قراردادند.

رزاقی در این بازدید با اشاره به تاثیر رابطه عاطفی بین دانش آموزان دوره اول ابتدائی با آموزگاران گفت: در این دوره الزاما باید ارتباط تصویری برقرار شود دیدن معلم و رفتار معلم می تواند آرامش قابل توجهی به دانش آموزان داده و یادگیری آنها را افزایش دهد. وی همچنین با مهم دانستن نقش دانش آموزان در زیبا سازی فضای آموزشی و پرورشی مدرسه، اظهار کرد زیبایی از نظر دانش آموز آن چیزی است که خودش خلق می کند، لذا زیبا سازی مدرسه توسط دانش آموزان، احساس تعلق آنها را به مدرسه،  معلمان و یادگیری بیشتر می کند.

    

 

به اشتراک بگذارید :