18 صفر 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۴/۰۱ ۱۰:۱۴:۱۲
کد مطلب:  pc3HOdBH
توسط معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران انجام شد:
بازدید از پروژه های آموزشی و پرورشی شهرستان قدس

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران با میزبانی و همراهی مدیر و معاون پرورشی آموزش و پرورش شهرستان قدس از پروژه های در حال ساخت آموزش و پرورش این شهرستان بازدید نمودند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی  اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران  ، سید مجتبی هاشمی معاون پرورشی و فرهنگی ، کریمی رییس اداره استثنایی ، روستایی رییس اداره فرهنگی و اردویی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران با میزبانی و همراهی مدیر و معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش و پرورش شهرستان قدس از پروژه های در حال ساخت آموزش و پرورش این شهرستان بازدید نمودند.

معاون پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران پس از بازدید از مدرسه ایرانی اسلامی در حال تکمیل شهرستان قدس گفت:در این مدارس اصل بر استفاده از معماری و نماهای اسلامی و بومی ایرانی است و در کنار ساختمان این مدارس، فضای ورزشی امن و سایر موارد مورد نیاز دانش آموزان نیز ساخته شده است.

سیدمجتبی هاشمی ادامه داد: فضاهای پیشنهادی جهت راه اندازی دبیرستان استثنایی وکانون فرهنگی تربیتی شهرستان قدس مورد بازدید و بررسی قرار گرفته و جمع بندی و تصمیم گیری در این خصوص دراستان انجام خواهد شد.

هاشمی در مورد وضعیت کانون فرهنگی تربیتی شهرستان قدس نیز با ابراز رضایت از عملکرد آن در سال های گذشته بیان داشت: کانون فرهنگی تربیتی قدس از نظر جذب دانش آموز و تنوع رشته ها بسیار خوب عمل کرده  و در حال حاضر به دنبال استقرار کانون فرهنگی تربیتی در محل مناسبی هستیم تا فعالیت های آن را گسترش داده و بر کیفیت خدمات آن بیافزاییم.

وی در پایان وضعیت پروژه های ساختمانی آموزش و پرورش شهرستان قدس را در مرحله گذار دانسته و اظهار امیدواری کرد که هم خیرین نیک اندیش و هم وزارت آموزش و پرورش بتوانند به سرعت این پروژه ها را به پایان برسانند.

شایان ذکر است ساختمان سابق کانون فرهنگی تربیتی قدس در طرح تخریب و بازسازی قرار گرفته و نیازمند توجه ویژه خیرین و مسئولین جهت رویش مجدد در مکانی مناسب می باشد.

 

به اشتراک بگذارید :