19 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ ۱۰:۴۰:۰۰
کد مطلب:  1422239
 استاندار زنجان در مراسم گلبانگ انقلاب :
ضرورت دارد جوانان و نوجوانان در مورد انقلاب بیشتر مطالعه نمایند

مراسم گلبانگ انقلاب (نواخته شدن زنگ انقلاب به مناسبت آغاز دهه فجر انقلاب اسلامی) با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه زنجان، استاندار زنجان، مدیر کل آموزش و پرورش استان و دیگر مسئولین استانی برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، همزمان با سالروز ورود تاریخی امام خمینی (ره) به کشور و در نخستین روز از دهه فجر،  مراسم گلبانگ انقلاب، با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه زنجان، استاندار زنجان، مدیر کل آموزش و پرورش استان و دیگر مسئولین استانی در دبستان شاهد نرگس زنجان  برگزار شد.
فتح الله حقیقی، استاندار زنجان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب و تبریک دهه فجر گفت : امروز سالروز بازگشت امام به وطن با حمایت جوانان سلحشور است و انقلاب اسلامی پیروزی حق و شکست استکبار و استبداد بود.

حقیقی در ادامه افزود: برای پاسداشت این انقلاب  شهدای زیادی ایثار کرده اند  از جمله شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی ، دانشمندان هسته ای شهید فخری زاده و شهید شهریاری که جوانان و نوجوانان باید درمورد انقلاب بیشتر مطالعه نمایند و قدردان آن باشیم .

استاندار زنجان با اشاره به اینکه انقلاب ما انقلاب صلح بود ولی بیگانگان توان  درک انقلاب را ندارند، گفت: دشمنان دست به شیطنت خبیثانه می‌زنند و موضع دشمن نیز از ابتدای انقلاب تاکنون همین بوده و سیاست‌های خبیثانه از طرف مردم عقیم مانده است.

استاندار زنجان با اشاره به  وعده وزیر ارتباطات در خصوص اتصال روستاهای فاقد اینترنت در قالب 99 سایت ، گفت: این وعده محقق شده است و در طول دهه فجر به بهره برداری خواهد رسید که برای ساخت این 99 سایت،  130میلیارد تومان هزینه شده است.

حقیقی با اشاره به کسب رتبه برتر شورای آموزش و پرورش کشور و تبریک این موفقیت اظهار داشت : کسب رتبه  برتر مهم است اما مهم تر از آن حفظ این موفقیت ها  است .

وی ادامه داد :  در بحث  دریافت عوارض شهرداری ها  سهم آموزش و پرورش، نسبت به سال های گذشته 5 برابر شده است و در خصوص تامین مسکن برای فرهنگیان نیز با تشکیل کارگروه ویژه ای در قالب مسکن اقدام ملی با جدیت در حال پیگیری است .
استاندار زنجان با اشاره به اینکه امروز زنجان در اکثر شاخص‌ها، استان موفقی است، گفت :  از زحمات معلمان در خصوص آموزش به دانش آموزان در شرایط کرونایی تقدیر و تشکر می کنیم و از دانش آموزان می خواهیم تا به عنوان سفیران سلامت همچنان در خصوص رعایت پروتکل ها بهداشتی کوشا باشند.

شایان ذکر مراسم گلبانگ انقلاب به صورت زنده در بستر شاد برای تمامی مدیران مدارس ، معاونین پرورشی و تشکل های دانش آموزی استان و دانش آموزان شاهد نرگس پخش شد.

به اشتراک بگذارید :