8 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ ۱۰:۳۷:۳۸
کد مطلب:  1422082
نماینده ولی فقیه و امام جمعه زنجان در آیین گلبانگ انقلاب:
نیروی انسانی دانشمند، متعهد و مسئول می تواند یک کشور را در عرصه های مختلف مطرح سازد

آیین گلبانگ انقلاب به طور متمرکز استانی با حضور نماینده ولی فقیه و امام جمعه زنجان، استاندار زنجان، مدیر کل آموزش و پرورش زنجان و دیگر مسئولین و مدعوین در محل دبستان شاهد نرگس ناحیه 2 زنجان برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، آیت الله خاتمی نماینده ولی فقیه و امام جمعه زنجان در این مراسم ضمن تبریک آغاز دهه مبارک فجر و سالگرد ورود امام خمینی (ره) به کشور، اظهار داشت: مولفه قدرت برای کشورها گاه نظامی و گاه اقتصادی تلقی می شود اما پایه آن نیروی انسانی است.

وی افزود: نیروی انسانی دانشمند، متعهد و مسئول می تواند یک کشور را در عرصه های مختلف مطرح سازد و امروز به برکت انقلاب اسلامی در طول این چهل و دو سال، کشور ما نیز حرفی برای گفتن دارد.

 امام جمعه زنجان با اشاره به این نکته که آموزش و پرورش یکی از عرصه هایی بود که در دوران کرونا با ایثار به پیش رفت، اضافه کرد: از تمامی فرهنگیان استان، خصوصا معلمان مناطق دور دست که با روحیه جهادی اجازه ندادند در این شرایط کرونایی، آموزش تعطیل شود و به فکر سرمایه اصلی کشور و انقلاب هستند، صمیمانه تقدیر و تشکر میکنم.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد: که نسل آینده نیز قوی تر و توانمند تر، از دستاورد های انقلاب پاسداری نمایند تا انشالله به صاحب اصلی انقلاب امام عصر(عج) برسد.

 

گفتنی است در این مراسم از خانواده برادران شهید یعقوبعلی و محمدعلی محمدی و شهید باقر اسلامی تجلیل و تقدیر شد.

شایان ذکر مراسم گلبانگ انقلاب به صورت زنده در بستر شبکه شاد برای تمامی مدیران مدارس استان، معاونین پرورشی و تشکل های دانش آموزی استان و دانش آموزان آموزشگاه شاهد نرگس پخش شد.

به اشتراک بگذارید :