3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ ۰۹:۳۹:۴۳
کد مطلب:  1422014
در چهل و دو مین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی
گلبانگ انقلاب در مدارس شهر تهران نواخته شد

هر ساله گلبانگ انقلاب 12 بهمن ماه راس ساعت 9:33 دقیقه به صدا در می آید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران ،آیین نواختن چهل و دومین زنگ انقلاب اسلامی با حضور علیرضا کاظمی، معاون فرهنگی وپرورشی وزارت آموزش و پرورش، عبدالرضا فولادوند، مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران در دبیرستان دخترانه الزهرا (سلام الله علیها) واقع در منطقه١٧ تهران برگزارشد

در مراسم نواختن زنگ انقلاب عبدالرضا فولادوند مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران در آیین نواختن زنگ انقلاب با تقدیر از حضور مسئولین آموزش و پرورش و گرامیداشت یاد و خاطره شهداى گلگون کفن انقلاب اسلامى گفت: ما امروز به صورت خودجوش جمع شده ایم که بزرگ ترین اتفاق تاریخ دنیا و ایران را گرامى بداریم.

فولادوند ضمن آرزوى سلامتى و طول عمر و سلامتى براى مقام معظم رهبرى و مسئولینى که در راه زنده نگه داشتن ارزش هاى انقلاب فعالیت مى کنند افزود: باید گرامى بداریم و پاسدارى کنیم از کسانى که دهه فجر سال ٥٧ را رقم زدند.

مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران ادامه داد: امروز در پیشگاه شهداى دارالشهدا منطقه ١٧، خانواده هاى شهدا، فرهنگیان، معلمین و دانش آموزان سالروز انقلاب را گرامى مى داریم.

فولادوند افرود: انقلاب اسلامى ایران از سال ١٣٤١ مقدماتش فراهم شد و در بهمن ٥٧ با ایفاى نقش روحانیت و رهبرى امام راحل به پیروزى رسید اما این انقلاب شروع فراز و فرودهایى بود که در این چهل و دوسال مردم ایران آن را پشت سر گذاشتند.

فولادوند افزود: در این زیست بوم جدید در عین حال که توسط مدعیان تمدن تحریم شدیم، چه خوب و سربلند به ایمان به قدرت خداوند واتکا به خود از شرایط سخت بیرون آمدیم. که این تنها با یارى خدا و رهبرى در عرصه ملى محقق شد.

فولادوند با اشاره بر زحمات جامعه فرهنگیان افزود: از فرهنگیان محترم که در سخت ترین شرایط اجتماعى مسئولیت آموزش را پذیرفتند و در یک سال گذشته از سخت ترین شرایط آموزشى سربلند بیرون آمدند سپاسگزاریم. تلاش و ایثار فرهنگیان در یک سال گذشته بر کسى پوشیده نیست.

وى در پایان گفت:از خداوند بزرگ مى خواهم که به ما توفیق بدهد از رهروان خوب شهدا و راه آن ها باشیم.

این مراسم با رعایت کامل پروتکل هاى بهداشتى با حضور کاظمی معاون پرورشی و فرهنگی, ولی پوری معاون پرورشیو فرهنگی آموزش و پرورش تهران و جمعى از مسئولین وزارت آموزش و پرورش و جمعى از دانش آموزان منطقه١٧ برگزار شد و زنگ انقلاب نواخته شد.

 

به اشتراک بگذارید :