24 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۱۲ ۰۸:۵۷:۱۱
کد مطلب:  1421933
همایش تجلیل از برترین های معاونت تربیت بدنی و سلامت

با حضور مدیران کل تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی وزارت آموزش و پرورش و اداره کل آموزش و پرورش همایش تجلیل از برترین‌های تربیت بدنی در سالن ولایت اداره کل برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، با حضور محمد جعفری مدیرکل تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی وزارت آموزش و پرورش، محمد صیدلو مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، الهه حسن پور معاون تربیت بدنی و سلامت، روسای ادارات اداره کل و مناطق برتر، معاونین پرورشی و تربیت بدنی، کارشناس مسئولان و کارشناسان تربیت بدنی و سلامت، همایش تجلیل از برترین‌های حوزه معاونت تربیت بدنی و سلامت در سالن ولایت اداره کل برگزار شد.

حسن پور ضمن خیر مقدم به مدعوین از فعالیت‌های تمامی همکاران و کارشناسان تربیت بدنی و سلامت در استان و مناطق تابعه قدردانی کرد.

وی با اشاره به پروژه کوچ و وضعیت توده بدنی دانش‌آموزان ، گزارش مختصری از اجرای این طرح در مدارس شهرستان‌های استان تهران و وضعیت استان نسبت به کل کشور گفت: در شرایط کرونا ویروس، ما از تبدیل تهدید به فرصت توانستیم با استفاده از تمام پتانسیل‌ها و توان در برگزاری دوره‌های توانمندسازی معلمان ، مدیران ، بهبود زیر ساخت‌ها و فضاهای ورزشی، تعمیر، تجهیز و احداث فضاهای ورزشی استفاده کنیم.

حسن پور در ادامه به ارائه گزارش در خصوص اقدامات صورت گرفته شده ، طرح‌ها و برنامه‌های انجام شده و در دست اقدام معاونت تربیت بدنی و سلامت در سطح مناطق پرداخت.

به اشتراک بگذارید :