8 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۱۱ ۱۰:۵۲:۰۰
کد مطلب:  1421218
شرکت کنندگان المپیاد های علمی کشور نسبت به تکمیل فرآیند ثبت نام اقدام نمایند

دانش­ آموزانی که در این آزمون­ ها ثبت­ نام نموده اند، تا پایان وقت اداری روز دوشنبه مورخ 99/11/13 نسبت به ورود به کارتابل خود در سامانه oly.medu.ir اقدام نمایند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان ، محمدحسین صفری رئیس اداره استعدادهای درخشان گفت : بیش از 1200 دانش‌آموزاز  استان زنجان  برای شرکت در  آزمون المپیادهای علمی سالتحصیلی 1400-1399 ثبت‌نام کرده اند.

صفری در ادامه افزود :  زمان ثبت نام تا 27 دی ماه 99 ادامه داشت و دانش آموزان پایه های دهم و یازدهم علاقمند به شرکت در این المپیادها با ورود به درگاه ثبت نام به آدرس oly.medu.ir مراجعه و ثبت نام نموده اند.

وی ادامه داد : کامپیوتر، جغرافیا، علوم زمین، شیمی، تفکر و کارآفرینی، نجوم و اخترفیزیک، سلول‌های بنیادی و پزشکی بازساختی، فیزیک، زیست شناسی، ریاضی، اقتصاد و مدیریت و ادبی،  لیست المپیادها به ترتیب اجرای آزمون است که آزمون‌های آن­ها از 29 بهمن تا 4 اسفندماه سال جاری برگزار خواهد بود.

رئیس سمپاد استان همچنین تصریح کرد: بخشنامه اعلام زمان ثبت‌نام و شرایط شرکت و تسهیلات و امتیازات المپیادها از طریق ادارات کل آموزش و پرورش استان‌ها اطلاع رسانی شده است.

وی همچنین توصیه کرد دانش­ آموزانی که در این آزمون­ ها ثبت­ نام نموده اند، تا پایان وقت اداری روز دوشنبه مورخ 99/11/13 نسبت به ورود به کارتابل خود در سامانه oly.medu.ir و واریز وجه آزمون از طریق درگاه پرداخت الکترونیکی اقدام نمایند و در صورت تمدید زمان جهت واریز وجه، اطلاع­ رسانی لازم صورت خواهد پذیرفت.

به اشتراک بگذارید :