9 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ ۰۶:۳۰:۰۰
کد مطلب:  1420507
با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان:
جلسه شورای انجمن اولیا و مربیان استان زنجان برگزار شد

جلسه شورای انجمن اولیا و مربیان استان زنجان با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان، رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان و سایر اعضای شورا، در سالن شهید تجلی اداره کل برگزار گردید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، حسن مظفری مدیرکل آموزش و پرورش  استان در این جلسه ضمن تقدیر از زحمات و دغدغه مندی اعضای شورای انجمن استان، اظهار داشت: امروز ضرورت دارد در انجمن اولیا کمیته هایی تشکیل گردد تا از مشارکت مادی و معنوی سایر بزرگواران بهره برده و بتوانیم در اسرع وقت برخی چالش‌های پیش رو را مرتفع کنیم.

وی با اشاره به ضرورت شناسایی معلمان فعال و زحمتکش ازطریق مدیران و  انجمن های اولیا و مربیان مدارس، گفت: از انجمن های مدارس انتظارمیرود این معلمان عزیز و زحمت کش را شناسایی و تجلیل انجام دهند و قدردان زحمات آنان باشیم.

مظفری همچنین با اشاره به ضرورت تهیه تبلت برای دانش آموزان مناطق کم برخوردار، اظهار امیدواری کرد: انجمن های مدارس دانش آموزانی که فاقد گوشی یا تبلت هستند شناسایی کرده و مساعدت های لازم را داشته باشند.

 

در ادامه اصغر ابراهیمی رئیس اداره انجمن اولیا و مربیان استان ضمن تقدیر و تشکر از نمایندگان اولیا و مدیران مدارس استان اظهار داشت: درسند تحول بنیادین از مدرسه به عنوان کانون تربیتی محله نام برده شده و پیشرفت فرهنگی محله با محوریت مدرسه میسر می گردد.

ابراهیمی گفت: مهمترین مکان برای ایجاد فرصت تربیتی خلاقانه مدارس است و خانواده‌ها باید مدرسه را به عنوان کانون تربیتی محله بشناسند.

 

شایان ذکر است در پایان این جلسه هر یک از اعضا شورا به بیان نظرات و پیشنهادات خود، حول دستور جلسه پرداختند.

به اشتراک بگذارید :