24 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۰۹ ۱۰:۰۵:۰۹
کد مطلب:  1420448
در بازدید از دبیرخانه دریافت آثار شرکت‌کنندگان جشنواره دختران امروز مطرح شد؛
صیدلو: توانمدی و خلاقیت مادران فردا ماحصل پویایی دختران امروز است

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران به همراه مدیر کل فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی از دبیرخانه دریافت آثار اولین جشنواره دختران امروز در کانون سمیه شهرری دیدار کردند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، محمد  صیدلو گفت: دختران امروز با قابلیت‌ها و ظرفیت‌هایی که از خود نشان داده‌اند، نوید این را می‌دهد که ما در آینده با مادرانی توانمد و خلاق و در جامعه روبرو هستیم که می‌توانند در رشد جامعه به تعالی بسیار هدفمند ایفای نقش کنند.

وی با اشاره به قدرت نفوذ دختران در خانواده و تاثیر عملکرد ایشان گفت: دختران امروز با قابلیت‌هایی که دارند، در هر عرصه‌ای که وارد شوند می‌توانند موثر باشند، کما اینکه وقتی در خانواده که به عنوان اولین نهاد هر جامعه‌ای است از قدرت نفوذ و اثر برخوردار هستند میتوانند در پیشبرد اهداف جامعه نیز اثر مستقیم بگذارند، همانطور که در این جشنواره هم به وضوح می‌بینیم در سنین مختلف تحصیلی توانسته‌اند با خلق آثار خود با حداقل‌ترین امکانات حرفی برای گفتن داشته باشند.

صیدلو گفت: بیش از ۱۰ هزار اثر دانش‌آموزان دختر در این جشنواره به دبیرخانه مرکزی ارسال شده است که این آثار توسط داوران در حال ارزیابی است.

به اشتراک بگذارید :