9 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۰۸ ۱۴:۱۰:۲۶
کد مطلب:  1419989
در اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان برگزارشد؛
جلسه معارفه اعضای اصلی هیات رسیدگی به تخلفات اداری 

جلسه معارفه اعضای اصلی هیات تخلفات اداری در اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان برگزار شد.

 به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان در هشتمین روز از 1399، طی مراسمی با حضور مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان و اعضای شورای معاونین، محمدرضا داوری و هادی اسماعیلی بعنوان اعضای  اصلی هیات رسیدگی به تخلفات اداری کارکنان آموزش و پرورش استان اصفهان معرفی و احکام خود را با امضای مقام عالی وزارت دریافت کردند.

 دراین مراسم مدیر کل آموزش و پرورش استان با تاکید برحساسیت کار در این عرصه، توفیق خدمتگزاری شایسته را برای اعضای جدید هیات رسیدگی به تخلفات کارمندان آموزش و پرورش استان اصفهان خواستارشد.

وی درادامه با بیان فراز‌هایی از فرامین حضرت علی (ع) به مالک اشتر در خصوص ویژگی‌های لازم برای داوری و قضاوت بین مردم، ابرازامیدواری کرد هیات رسیدگی به تخلفات اداری کارمندان  ازفرمایشات امیرالمومنین و تاکید برحفظ آبروی همکاران به عنوان یک الزام شرعی و قانونی، درایجاد محیطی سالم برای خدمت شایسته کارکنان به مردم شریف ایران اسلامی اهتمام بورزند.

لازم به ذکر است پیش از این محمدرضا داوری در پست کارشناس حقوق و املاک و حمایت قضائی کارکنان اداره کل آموزش و پرورش استان و هادی اسماعیلی  در پست کارشناس متوسطه نظری اداره کل آموزش و پروش استان مشغول به کار بوده اند.

به اشتراک بگذارید :