21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۰۷ ۱۲:۰۲:۲۹
کد مطلب:  1418981
رئیس اداره ارزیابی عملکرد آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران :
بیش از 60 درصد مدارس توسط مدیران مناطق مورد بازدید قرار گرفته است

فرامرز تاجیک رئیس اداره ارزیابی عملکرد آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران گفت: در راستای نظارت دقیقتر با تشکیل گروه مجازی برای نمایندگان مدیران مدارس در سطح استان ضمن بررسی چالش های موجود فعالیت های سطح مناطق مورد ارزیابی قرار گرفته است .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران فرامرز تاجیک ضمن استقبال از طرح نظارت و بازرسی حوزه ستادی گفت : با برنامه ریزی انجام شده بیش از 60 درصد مدارس استان توسط مدیران مناطق 21 گانه مورد بازدید قرار گرفته است که این آمار در بعضی مناطق 100% مدارس را پوشش داده است .

بنا بر این گزارش تاجیک اظهار داشت  : رویکرد و راهبرد اداره کل شهرستانهای استان تهران بر استمرار آموزش با تاکید بر سلامت دانش آموزان است و در همین راستا گروه های نظارت مجازی برعملکرد فعالیت مجازی مدارس فعالیت داشته و به بررسی چالش ها و راهکارها در این زمینه پرداخته  است .

این مقام مسئول در آموزش و پرورش خاطر نشان کرد :  تعداد شکایات ثبت شده در سامانه  13 مورد بوده که با بررسی انجام شده 10 مورد آن انتظاراتی خارج از وظایف قانونی دستگاه بوده و 3 مورد آن نیز در خصوص اشکالات قطع و عدم پوشش اینترنت در مناطق است که نسبت به رفع مشکلات اقدام لازم صورت گرفته است .

رئیس اداره ارزیابی عملکرد آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران همچنین به ثبت کامل مستندات سامانه های نظارتی اشاره کرد و از تلاش همه همکاران در مناطق در حوزه ثبت فعالیت ها و اجرای برنامه های نظارتی با رویکرد استمرار آموزش قدردانی کرد .

به اشتراک بگذارید :