22 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ ۱۴:۳۰:۱۹
کد مطلب:  qwwmWnc7
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش فارس خبر داد:
تقدیر معاون وزیر آموزش و پرورش از عملکرد مطلوب فارس در حوزه تربیت بدنی و سلامت

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش فارس گفت: به دلیل عملکرد مطلوب آموزش و پرورش فارس در حوزه تربیت بدنی و سلامت، معاون تربیت بدنی و سلامت وزارت آموزش و پرورش ،از مدیرکل آموزش و پرورش فارس تقدیر کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، محمد جعفری با اعلام این خبر گفت: دکتر حمیدی در پیام  تقدیر خود ، با اشاره به نظارت و ارزشیابی صورت گرفته ازعملکرد فعالیت ها و برنامه های حوزه معاونت تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش فارس،این عملکرد را مطلوب توصیف کرده و از حمید رضا آذری تقدیر ویژه نمودند .

جعفری گفت: این ارزیابی در سه اداره  تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی ، مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی و سلامت و تندرستی، با محورهای المپیاد ورزشی درون مدرسه ای، برگزاری جشنواره نوجوان سالم، آموزش پیشگیری از آسیب های اجتماعی و ارتقاء آموزش سلامت دانش آموزان صورت گرفته است.

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش فارس گفت:دکتر حمیدی در این پیام ابراز امیدواری کرد " با استمرار مطلوب فعالیت های فارس و استقرار کمیته مدیریت عملکرد در معاونت تربیت بدنی و سلامت آن استان، شاهد توسعه سلامت جسمانی، روانی و افزایش نشاط و شادابی در دانش آموزان باشیم.

به اشتراک بگذارید :