22 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۳۱ ۱۴:۲۸:۳۳
کد مطلب:  vRaGCNpK
معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش فارس خبر داد:
حضور بیش از 10 هزار فرهنگی فارس در طرح بینش مطهر

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش فارس گفت:بیش از 10 هزار تن از فرهنگیان استان ،در قالب 1135 گروه مباحثه ای در طرح بینش مطهر شرکت کردند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، محمد نظری با اعلام این خبر گفت: در سال تحصیلی 95-94  ،همچون سال های گذشته، سیر مطالعاتی کتب شهید مطهری، در قالب طرح بینش مطهر، با حضور بیش از 10 هزار تن از فرهنگیان فارس و در قالب 1135 گروه مباحثه در سطح استان اجرا شد.

وی با بیان اینکه "در سال تحصیلی جاری ، 51  آزمون حضوری ویژه این طرح  ،در روزهای پنجشنبه  هر هفته  برگزار شد" افزود : در قالب  این طرح ،حداقل 4 و حداکثر 20 کتاب از آثار این شهید بزرگوار، توسط فرهنگیان استان  بررسی و به مباحثه گذاشته شد.

نظری گفت :در این طرح دو ویژگی ممتاز نسبت به طرح های مشابه وجود دارد ، یکی محتوا آن است ،که به صورت موضوعی برای اولین بار از تمامی آثار استاد مطهری ، و با روند آسان به مشکل تدوین گردید، و دیگری در زمینه   اجرا می باشد، که همکاران فرهنگی با تشکیل گروه،به مطالعه و مباحثه کتب شهید مطهری پرداخته و در آزمون پایانی نیز شرکت کردند.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش فارس افزود:برای ارتباط بهتر با اندیشه جویان،جایگاه اینترنتی بینش مطهر به نشانی http://binesh.farsedu.org/ راه اندازی شد که در آن تمام امور مربوط به  ثبت نام،اعلام نتایج آزمون ها،دستور العمل ها،پرسش و پاسخ ،اطلاع رسانی و ...بر روی آن قرار داده شده است.

نظری همچنین اشاره کرد : امتیازات قابل توجهی نیز همچون ضمن خدمت،تشویقی مدیر کل،تشویقی رئیس اداره،گزارش تخصصی،گواهی خودآموزی و آموزش به همکار برای اندیشه جویان در نظر گرفته شده که روند اعطای آن به همکاران در حال انجام است.

به اشتراک بگذارید :