3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ ۰۹:۰۷:۲۶
کد مطلب:  1418074
نشست هم اندیشی اولین المپیاد ورزش های همگانی (غیرحضوری) اداره استعدادهای درخشان

با همکاری و مشارکت معاونت تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران اولین المپیاد ورزش های همگانی (غیرحضوری) اداره استعدادهای درخشان و دانش پژوهان جوان (سمپاد) برگزار خواهد شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، نشست هم اندیشی با مدارس سمپاد  با حضور الهه حسن پور معاون تربیت بدنی و سلامت، رضا صفری رئیس اداره سمپاد ، ناصر سیری رئیس اداره تربیت بدنی و حسن خدادادی رئیس انجمن طناب زنی دانش‌آموزان کشور در دفتر معاونت تربیت بدنی و سلامت اداره کل برگزار شد.

این نشست که به منظور هم‌اندیشی ، بررسی و اجرای اولین المپیاد ورزش‌های همگانی ( غیر حضوری ) برگزار شد با هدفایجاد نشاط اجتماعی در بین دانش‌آموزان سمپاد و همچنین انگیزه‌ای در جهت ترغیب آنان به فعالیت‌های مفرح، خلاقانه، ورزشی با رویکرد هنری در طول سال تحصیلی و شرایط اپیدمی کرونا ویروس است.

در این طرح هر مهارت ورزشی با استفاده از انواع وسایل ایمن و مناسب و یا بدون  ابزار خاص ورزشی که بصورت خلاقانه و زیبا اجرا شود در دو بخش نمایشی و مهارتی تعریف و مورد داوری قرار خواهد گرفت. دانش آموزان متقاضی با توجه فاکتور های سنی ، سطح آمادگی ، نوع فعالیت و رشته ورزشی در شرایط یکسان گروه بندی شده و مهارت آنان مورد ارزیابی قرار خواهد گرفتو در نهایت نفرات برتر بر اساس شاخص‌های تعریف شده انتخاب شده و هدایای ارزشمندی به آنان اهدا خواهد شد.

در این نشست معاون تربیت بدنی و سلامت ضمن تبریک به رئیس اداره سمپاد به خاطر اجرای این طرح به فعالت بدنی دانش آموزان تیز هوش برای هر چه بهتر برگزاری اعلام آمادگی نمود و از کارشناسان مناطق 21 گانه خواست تا همکاری لازم با مدارس سمپاد داشته باشند.

به اشتراک بگذارید :