21 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ ۱۶:۱۴:۲۸
کد مطلب:  1417789
مدیر کل آموزش و پرورش استان تهران :
       دغدغه مندی و عزم جدی برای استفاده از ظرفیت های قانونی در شوراهای  آموزش و پرورش استان

دهمین نشست شورای آموزش و پرورش استان تهران با حضور فولادوند  معاون وزیر و رئیس سازمان مدارس غیر دولتی و مشارکتهای مردمی وزارت آموزش و پرورش ، حسن بیگی معاون سیاسی اجتماعی استاندار تهران ، صیدلو  مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران  و دیگر اعضا در سالن همایش  استانداری تهران برگزار شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران محمد صیدلو در این نشست گفت : عدم دسترسی برخی دانش آموزان به محتوای آموزشی به دلیل نداشتن امکانات سخت افزاری از قبیل تبلت و گوشی هوشمند از موضوعات و دغدغه های بسیار جدی این استان است و تمامی تلاش ما بر این است تا با کمک خیرین محترم و سایر نهادهای خیریه بتوانیم در زمینه فراهم نمودن این اقلام آموزشی برای دانش آموزان بی بضاعت تلاش کنیم .

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران با اشاره به اینکه نباید بگذاریم هیچ دانش آموزی در سطح استان از حق تحصیل باز بماند اظهار داشت : قطعا شوراهای آموزش و پرورش در مناطق با کمک فرمانداران محترم و اعضای خود می توانند در این زمینه نقش موثرتری ایفا نمایند .

وی افزود :دغدغه مندی و عزم جدی برای استفاده از ظرفیت های قانونی از جمله موارد اصلی در شوراهای آموزش و پرورش استان تهران است .

صیدلو با تاکید بر اینکه ایجاد انسجام ، قانونمداری و پرهیز از عقاید شخصی سبب گردیده است تا شهرستان های استان تهران بتوانند در سطح کشور موفق عمل کنند

به اشتراک بگذارید :