24 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ ۱۵:۵۷:۲۷
کد مطلب:  1417784
معاون وزیر و رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی :
قانون شوراها یک قانون راهگشا است

دهمین نشست شورای آموزش و پرورش استان تهران با حضور فولادوند معاون وزیر و رئیس سازمان مدارس غیر دولتی و مشارکتهای مردمی وزارت آموزش و پرورش ، حسن بیگی معاون سیاسی اجتماعی استاندار تهران ، صیدلو مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران و دیگر اعضا در سالن همایش استانداری تهران برگزار شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران،  شهریار فولادوند معاون وزیر و رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت‌های مردمی وزارت آموزش و پرورش گفت : صاحب نظران معتقدند حوزه تعلیم و تربیت ظاهری ساده دارد و باطنی پیچیده ؛ چرا که همگی برای تربیت انسان کار می کنیم و بی شک انسان پیچیده ترین موضوع بشری است .

وی افزود: شوراهای آموزش و پرورش یک ظرفیت بسیار با ارزش است و بهترین راه برای رسیدن به نتایج مطلوب است .

این مقام مسئول در آموزش و پرورش با تاکید بر این موضوع که موفقیت آموزش و پرورش منوط به حمایت حد اکثری از آموزش و پرورش  است تصریح کرد : حمایت از همدیگر و حرکت در راستای یکدیگر سبب توفیق در رسیدن به اهداف آموزش و پرورش می شود .

رئیس سازمان مدارس و مراکز غیردولتی و توسعه مشارکت‌های مردمی وزارت آموزش و پرورش  اظهار داشت :   استفاده از پتانسیل شوراهای آموزش و پرورش در رسیدن به اهداف پیش بینی شده نظام تعلیم و تربیت بسیار ضروری است و انتخاب شهرستان های استان تهران به عنوان شوراهای آموزش و پرورش برگزیده کشور نشان از حرکت شما در مسیردرست است.

وی افزود: مشارکت ،امروز امری خطیر و بسیار راهبردی است و جامعه امروز ما آینه آموزش و پرورش دیروز است ، لذا باید کاری کنیم که در آینده ثمره نتیجه بخش آن را در آموزش و پرورش ببینیم.

به اشتراک بگذارید :