9 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۰۶ ۱۴:۲۰:۰۰
کد مطلب:  1417635
توزیع تجهیزات هنرستانی با اعتباری بالغ بر ٣٠ میلیارد ریال در مناطق استان

مرحله سوم تجهیزات کارگاهی هنرستانهای مناطق تابعه استان که از محل اعتبارات ملی و استانی خریداری شده بود با حضور مدیر کل و معاونان آموزش و پرورش و معاون پشتیبانی اداره کل نوسازی و تجهیز مدارس در قالب کاروان تجهیزات بین مناطق توزیع شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش ، تجهیزات کارگاهی هنرستانها از محل اعتبارات ملی و استانی با اعتباری بالغ بر 30 میلیارد ریال  به صورت عقد قرارداد با همکاری معاون علمی و فناوری رئیس جمهور از کارخانجات تولید داخل و در قالب تجهیزات ایران ساخت ، تهیه و در مناطق توزیع شد.  

در حاشیه این مراسم ، داود بهرامی معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان  ضمن تشکر از زحمات همکاران اداره کل نوسازی و مدارس استان و همکاران اداره کل آموزش و پرورش در پیگیری و تأمین تجهیزات کارگاهی استان ، به روز رسانی تجهیزات کارگاهی هنرستانها را که از عوامل تأثیرگذار در ارتقا کیفیت آموزشی توصیف و با اشاره به اسناد بالادستی برنامه ششم توسعه نسبت به تأمین تجهیزات کارگاهی هنرستانها تأکید نمودند .

بهرامی با بیان اینکه در سال تحصیلی 1400-1399 با مدیریت توسعه متوازن در سطح مناطق جذب هنرجو در هنرستانها به میزان 8/1 درصد رشد داشته ، ادامه فرآیند ارتقا کمی آموزش های هنرستانها را مستلزم به روزرسانی و تأمین تجهیزات کارگاهی دانسته و در این راستا کمک و همکاری همه دستگاهها به ویژه مجمع خیرین را خواستار شد .

معاون متوسطه استان با اشاره به اینکه توسعه کمی و ایجاد رشته محل های جدید در مناطق بر اساس آمایشی و نیاز مناطق  می باشد توزیع تجهیزات نیز بر اساس شاخه های تحصیلی با اولویت بندی رشته محل های جدید ، تغییر محتوای کتب و استانداردسازی کارگاهی انجام گرفته است .

 

به اشتراک بگذارید :