12 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۰۵ ۱۱:۵۷:۳۵
کد مطلب:  1417535
اجرای پروژه فیلم برداری و تدوین نرمش صبحگاهی دوره ابتدایی و متوسطه در اماکن تاریخی و فرهنگی استان آذربایجان شرقی

اجرای پروژه فیلم برداری و تدوین نرمش صبحگاهی دوره ابتدایی و متوسطه در اماکن تاریخی و فرهنگی استان آذربایجان شرقی برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجان شرقی، لیلا علی محمد زاده با بیان اینکه این استان به عنوان دبیرخانه تولید فیلم های ورزش صبحگاهی دانش آموزی انتخاب شده است، در این طرح ملی،فیلم ورزشی نرمش صبحگاهی دانش آموزان در مقاطع تحصیلی ابتدایی، متوسطه اول و دوم پسردر قالب گروه‌های سه نفره با حفظ پروتکل های بهداشتی در محیط باز در کنار جاذبه‌های طبیعی و آثارهای تاریخی استان برای اولین بار در کشور فیلمبرداری توسط هلی شات با مجوز رسمی از استانداری با موفقیت به یایان رسید.

معاون تربیت بدنی و سلامت استان بیان کرد: پس از ضبط و تدوین فیلم های نرمش و ورزش صبحگاهی این فیلم‌ها به دفتر تربیت بدنی و فعالیت‌های ورزشی وزارت آموزش و پرورش ارسال می گردد.

وی افزود: این برنامه ملی جهت ایجاد نشاط و شادابی و تقویت آمادگی جسمانی و روحی و روانی دانش آموزان با توجه به اینکه فعالیت های آموزشی و درسی دانش آموزان در فضای مجازی برگزار می گردد و دانش آموزان ساعت های زیادی با فناوری های مختلف از جمله موبایل، لپ تاپ و... استفاده می‌کنند از این رو ورزش و تحرک بدنی به ویژه ورزش صبحگاهی جهت جلوگیری از ناهنجاری های بدنی، ساختار قامتی و همچنین به منظور آمادگی جسمانی دانش آموزان اقدام بسیار موثری بر تمرکز دانش آموزان و معلمان و همچنین اولیا نیز می باشد. همچنین در کنار دانش‌آموزان معلمان نیز به ورزش روی آورده اند./ روشنی

 

app.ir/apash1397                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

 

 

 

به اشتراک بگذارید :