18 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۱/۰۱ ۰۸:۱۴:۲۷
کد مطلب:  1415313
مدیر کل آموزش و پرورش زنجان در جلسه شورای معاونین:
حضور بازرسان وزارتی فرصتی برای هم افزایی و ارتقا آموزش و پرورش است

جلسه شورای معاونین اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان با حضور اعضا و بازرسان وزارت آموزش و پرورش برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، در این نشست حسن مظفری مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان با اشاره به دستاوردهای استان در زمینه های آموزشی و پرورشی به ارائه گزارش عملکرد آموزش و پرورش استان پرداخت.

مظفری با تقدیر از برنامه ریزی وزارت جهت پایش برنامه های آموزشی و پرورشی در طول سال، بازدید های کارشناسان وزارتی را فرصتی جهت هم افزایی و تشریک مساعی و هماهنگی های بهتر و بیشتر در راستای اجرای سند تحول بنیادین و تحقق اهداف و برنامه های مندرج در اسناد بالادستی وزارت آموزش و پرورش قلمداد نمود.


وی با قدردانی از زحمات همکاران استان و تقدیر از ایثارگری و تلاش شبانه روزی معلمان بخصوص در ایام کرونا به ارائه برنامه های استان برای بهبود کیفیت آموزشی و ارتقا سطح دانش آموزان پرداخت.


حسن مظفری ضمن تقدیر از مشارکت همه نهادها و ارگان ها در تهیه تبلت دانش آموزی و پیگیری های مسئولانه اداره کل آموزش و پرورش استان در این زمینه، از مشارکت معلمان در این پویش خداپسندانه تشکر کرد و اذعان نمود بیشترین تلاش ها برای تهیه تبلت دانش آموزان از طرف همکاران فرهنگی اتفاق افتاده است.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد سایر نهادها و ادارت و شرکت ها هم به مانند سایر امور همدلانه نقش موثرتری در این امر ایفا نمایند.

 

گفتنی است سایر اعضا نیز به بیان نقطه نظرات و پیشنهادات خود پرداختند.

به اشتراک بگذارید :