18 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ ۰۷:۳۰:۰۰
کد مطلب:  1414963
با مشارکت فرماندهی انتظامی استان زنجان صورت گرفت:
برگزاری جلسه پویش دانش آموزی کودک سایبری و فرهنگ یاران سایبری

جلسه پویش دانش آموزی کودک سایبری و فرهنگ یاران سایبری با مشارکت فرماندهی انتظامی استان و با حضور نمایندگان پلیس فتای استان و روسای ادارات مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی ، مشاوره ، انجمن اولیا و مربیان ، امور تربیتی و امور زنان اداره کل آموزش و پرورش در دفتر معاونت پرورشی و فرهنگی برگزار گردید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان زنجان ، در این جلسه ، عباس غیاثی رییس اداره مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی با اشاره به تلاشها و زحمات پلیس فتای استان بعنوان یکی از نیروهای پیشگام در عرصه امنیت سایبری و فضای مجازی، از عزم آموزش و پرورش برای هرگونه همکاری با این نیرو در جهت آگاه سازی و آموزش دانش آموزان ، اولیا و معلمان خبر داد . وی افزود با توجه به شرایط حاضر و شیوع بیماری کرونا و لزوم استفاده دانش آموزان از ابزارهای ارتباط مجازی اهمیت توجه به آسیب های این فضا مضاعف شده است.

همچنین در این جلسه سرهنگ حسنی نماینده پلیس فتا نیز ضمن تقدیر از همکاری های آموزش و پرورش، کیفیت اجرای طرحپویش مردمی و دانش آموزی کودک سایبری و فرهنگ یاران سایبری ونحوه همکاری دو دستگاه را بیان نمود.

در ادامه نیکخواه رییس اداره مشاوره ، ابراهیمی رییس اداره انجمن اولیا و مربیان ، اشرفی رییس اداره امور تربیتی و فروزنده مسوول امور بانوان نیز ضمن ارایه نظرات و راهکارها بر رفع برخی موارد مبهم و همچنین انعقاد تفاهم نامه بین مدیران دو دستگاه برای همکاری مطلوب تر تاکید کردند.

به اشتراک بگذارید :