2 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ ۱۰:۰۱:۳۵
کد مطلب:  1414676
همزمان با آیین اختتامیه اولین جشنواره فرهنگی هنری علمدار صورت پذیرفت؛
رونمایی از سرود ابر قهرمان

با حضور مسئولین آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران و خانواده شهید مدافع حرم قاضی خانی آیین رونمایی از سرود ابرقهرمان در اختتامیه اولین جشنواره فرهنگی هنری علمدار برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران، سید مجتبی هاشمی معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران گفت به منظور الگو سازی و ارائه تقویت محصولات فرهنگی به خصوص همخوانی و سرود های گروهی و همچنین با عنایت به فعالیت۱-۸ ؛ تولید متن نمایشنامه دانش‌آموزی، تولید آلبوم‌های سرود آوا و نوای مدرسه تلفیقی و (محلی مقامی ذیل برنامه ۳۴ تولید بسته های یادگیری برای فعالیت‌های اختیاری مبتنی بر حوزه‌های تربیت و یادگیری برنامه ابلاغیه وزارت آموزش و پرورش و همزمان با اولین سالگرد شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی سرود "ابرقهرمان" تولید شد.

وی گفت: این سرود برای اولین بار در آیین تجلیل از برگزیدگان اولین جشنواره فرهنگی هنری علمدار که به میزبانی آموزش و پرورش ملارد برگزار شد به اجرا درآمد.

گفتنی است این سرود توسط معاونت پرورشی و فرهنگی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران تولید شده و آهنگساز و تنظیم کننده آن احسان جوادی، سرپرست گروه عرفان جوادی و شعر نیز از حسین نادری است.

به اشتراک بگذارید :