19 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ ۲۱:۴۰:۵۹
کد مطلب:  1413785
معاون آموزش ابتدایی وزارت در برنامه گفتگو ویژه خبری شبکه اشراق زنجان:
استان زنجان در بسیاری از برنامه ها پیشتاز است/قدردان زحمات همکاران هستیم

معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش در برنامه گفتگو ویژه خبری شبکه اشراق زنجان حضور یافت .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان ، رضوان حکیم زاده معاون آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش در برنامه گفتگو ویژه خبری شبکه اشراق زنجان حضور یافت و پیرامون  بازگشایی مدارس در اول بهمن ماه و وضعیت آموزش مجازی صحبت کرد.

حکیم زاده در این نشست ضمن تسلیت ایام شهادت حضرت زهرا (س)  به تبیین شرایط بازگشایی مدارس در اول بهمن ماه پرداخت و اظهار داشت : دنبال فرصت بودیم تا از زحمات بی شائبه همکاران استان زنجان تقدیر و تشکر کنیم و قدردان زحمات تمامی همکاران هستیم .

آموزش ابتدایی وزارت در ادامه افزود : ما در زمینه آموزش پایه های اول و دوم ابتدایی نگرانی داریم و امیدواریم با همراهی خوب همکاران و والدین، نگرانی ها مرتفع گردد.

حکیم زاده با اشاره به اینکه آموزش ابتدایی استان زنجان جز پیشتازها است،  گفت : در زمینه ثبت نام نوآموزان پیش دبستانی استان زنجان در رتبه دوم کشوری قرار دارد و همچنین نرخ پوشش تحصیلی در دوره ابتدایی نیز استان زنجان دارای  رتبه دوم کشوری است و در زمینه تولید محتوا نیز این استان یکی از قطب های تولید محتوا در سطح کشور بود.

وی همچنین ابراز داشت : خوشبختانه در استان زنجان با اهتمام همکاران اقدامات خیلی خوب در زمینه های مختلف آموزشی و پرورشی صورت گرفته است و امیدوارم همچنان والدین همراهی خوبی  با نظام آموزشی داشته باشند.

به اشتراک بگذارید :