18 رجب 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ ۱۳:۲۲:۳۹
کد مطلب:  1413365
معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان:
هنرستان ها مهیای استقبال از دانش آموزان در محیط کارگاهی هستند/ دانش‌آموزان هم پروتکل‌های بهداشتی را رعایت کنند

محمدرضا ناظم زاده گفت: با مجوز ستاد ملی مدیریت کرونا از روز اول بهمن ماه دانش‌آموزان هنرستانی فقط برای حضور در دروس کارگاهی اجازه حضور در محیط کارگاهی هنرستان را دارند.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در بیست و هفتمین روز از دی ماه ۱۳۹۹، محمدرضا ناظم زاده معاون آموزش متوسطه اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در گفتگو با خبرنگار آموزش و پرورش اظهار داشت: با توجه به مصوبه جدید ستاد ملی مدیریت کرونا و اعلام وزارت آموزش و پرورش سه گروه از مدارس اجازه برگزاری کلاس های حضوری با شرایط ویژه را دارند، گروه اول هنرستان‌ها هستند و به دلیل اینکه کلاس‌های کارگاهی آنها هیچ‌گونه جایگزینی ندارد و نمی توان دروس عملی را به مانند دروس تئوری به صورت مجازی تدریس کرد، بر اساس این مصوبه با رعایت پروتکل‌های بهداشتی امکان برگزاری کلاس های کارگاهی وجود دارد.

وی افزود: با مجوز ستاد ملی مدیریت کرونا از روز اول بهمن ماه دانش‌آموزان هنرستانی فقط برای حضور در دروس کارگاهی اجازه حضور در محیط کارگاهی هنرستان را دارند، هنرستان‌ها مهیا استقبال دانش آموزان در محیط کارگاهی هستند و مدیران هنرستان ها در خصوص رعایت پروتکل های بهداشتی توجیه شده اند. ضمن اینکه توصیه می شود هنرجویان هم پروتکل های بهداشتی نظیر استفاده از ماسک و مواد ضدعفونی فاصله گذاری و بهداشت فردی را رعایت کنند تا در فضای کاملاً سالم در محیط کارگاه هنرستان آموزش ببینند.

ناظم ‌زاده خاطرنشان کرد: طبق مصوبه ستاد مدیریت کرونا در مناطق آبی مدارس زیر ۵۰ نفر می توانند کلاس ها را به صورت حضوری برگزار کنند و در مناطق زرد و آبی نیز کلاس های پایه اول و دوم ابتدایی به جهت تعامل بیشتر دانش آموزان و معلمین به‌ صورت کلاس‌های ۱۰ نفره در محل مدرسه برگزار می‌شود.
 

به اشتراک بگذارید :