18 رجب 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۲۷ ۰۸:۰۵:۰۰
کد مطلب:  1412603
در راستای اجرای بسته‌های تحولی بین انجمن اولیا و مربیان و سازمان نوسازی مدارس؛
تفاهم‌نامه همکاری پویش ملی «من مادرم بچه‌های ایران فرزند من» به امضا رسید

در راستای اجرای بسته‌های تحولی، تفاهم‌نامه همکاری مشترک سازمان نوسازی مدارس کشور با انجمن اولیا و مربیان در راستای اجرای پویش ملی «من مادرم، بچه‌های ایران فرزند من» به امضا رسید.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، مهراله رخشانی‌مهر با اشاره به تحقق صددرصدی میزان برآورد مشارکت خیرین در امر مدرسه‌سازی طی سال جاری گفت: در بحث مشارکت‌های خرد طرح تحولی آجر به آجر نیز امیدواریم با اجرای پویش "من مادرم بچه‌های ایران فرزند من" بتوانیم به هدف‌گذاری مطلوب برسیم.

رئیس سازمان نوسازی مدارس کشور با اشاره به نقش و جایگاه مهم انجمن اولیا و مربیان در وزارت آموزش‌وپرورش گفت: انجمن اولیا و مربیان به‌عنوان یک‌نهاد تربیتی و حلقه واسط مدرسه و جامعه ظرفیت بسیار خوب و مؤثری را در اجرای برنامه‌های نظام تعلیم و تربیت دارد که باید به‌درستی به کار گرفته شود.

رخشانی‌مهر خاطرنشان کرد: بر همین مبنا می‌توانیم در اجرای طرح تحولی مشارکت‌های مردمی وزارت آموزش‌وپرورش شامل "آجر به آجر" و پویش ملی "من مادرم بچه‌های ایران فرزند من" که باهدف توسعه فرهنگ مدرسه‌سازی و گسترش مشارکت مردمی برنامه‌ریزی‌شده است از ظرفیت خانواده‌ها و دانش آموزان بهره‌مند شویم.

مدیرکل انجمن اولیا و مربیان وزارت آموزش‌وپرورش نیز بابیان اینکه فعالیت‌های انجمن در راستای توسعه و ارتقای اهداف وزارت آموزش‌وپرورش و مکمل برنامه‌های تربیتی است از طرح تحولی مشارکت‌های مردمی استقبال کرد و گفت: لزوم بازتعریف و توسعه ادبیات مشترک بین سازمان نوسازی مدارس کشور و انجمن‌های اولیا و مربیان می‌تواند موجب ایجاد یک فضای مؤثر در اجرای موفقیت‌آمیز پویش شود.

عباسپور خاطرنشان کرد؛ به همین منظور جلسه مشترکی با حضور روسای انجمن‌های استان‌ها و منتخبین مناطق برگزار شود تا ضمن تبیین طرح بتوانیم از ظرفیت‌های موجود در حوزه‌های عملکردی و ارتباطی انجمن اولیا و مربیان، نشریات و شبکه شاد در اجرای پویش ملی "من مادرم، بچه‌های ایران فرزند من" به‌خوبی استفاده شود.

به اشتراک بگذارید :