22 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۲۵ ۱۴:۳۷:۱۰
کد مطلب:  1412402
معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان خبر داد:
تشکیل کارگروه تهیه و تولید محتوی آموزشی واحد برای ارائه در کلاس های سواد آموزی ویژه تمام دوره ها

محمد اسماعیل زاده از تشکیل کارگروه تهیه و تولید محتوی آموزشی واحد برای ارائه در کلاس های سواد آموزی ویژه تمام دوره ها خبر داد .

 به گزارش اطلاع رسانی و روابط عمومی معاونت سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان با حضورمحمد اسماعیل زاده ، معاون سواد آموزی، مهران برنجی زاده رئیس اداره دوره های سوادآموزی و مسئولین سواد آموزی نواحی ۵ و ۴ و ۳ شهر اصفهان کارگروه تهیه و تولید محتوی آموزشی واحد برای ارائه در کلاس های سواد آموزی ویژه تمام دوره ها در محل سالن جلسات این معاونت برگزار گردید.

 محمد اسماعیل زاده معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در این خصوص گفت : این طرح به صورت پایلوت در نواحی ۵ و ۴ و ۳ اصفهان انجام و پس از انجام فعالیت و ارزیابی و کسب نتایج به صورت برنامه مدون ابلاغ خواهد شد. 

معاون سواد آموزی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان با اشاره به کیفیت جلسات در قالب ویدئو کنفرانس تصریح کرد : شرایط فعلی و قوانین ابلاغ شده از ستاد ملی مبارزه با ویروس کرونا ایجاب میکند در راستای توانمند سازی و ارتقای سطح دانش آموزش دهندگان با استفاده از ظرفیت های فضای مجازی و همچنین تولید محتواهای الکترونیکی اقدام شود.

 در ادامه برنجی زاده رئیس اداره دوره های سواد آموزی آمار شناسایی، جذب و وضعیت آموزش سواد آموزان و آموزش دهندگان را تجزیه و تحلیل کرده وگفت : در شرایط همه گیری ویروس کرونا و تعطیلی کلاس های حضوری آموزش دهندگان استان اصفهان با تلاش وهمت مضاعف روند آموزش را ادامه داده و با ایثاروفداکاری کلاس را به صورت نیمه حضوری وغیر حضوری ادامه دادند. 
 
 

به اشتراک بگذارید :