0 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ ۱۹:۵۵:۰۲
کد مطلب:  1411743
کسب رتبه برتر شورای آموزش و پرورش توسط آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران

آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران در ارزیابی سالانه شوراهای آموزش و پرورش کشور رتبه برتر از حیث عملکرد دبیرخانه را کسب نمود .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران به همین مناسبت  لوح تقدیری با امضای محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش و عبدالرضا رحمانی فضلی  وزیر کشور به اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران اهداء گردید . 
بنا بر این گزارش در متن این تقدیر نامه که به  محمد صیدلو مدیرکل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران به عنوان دبیر شورای آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران تقدیم شد آمده است : با توجه به اینکه بر اساس ارزیابی های انجام شده از عملکرد شورای آموزش و پرورش استان ها در سال 1398 شهرستان های تهران به کسب رتبه برتر در سطح کشور از حیث عملکرد دبیرخانه نائل  شده است ، یقینا این موفقیت مرهون تلاش جنابعالی به عنوان دبیر شورا های آموزش و پرور ش و سایر اعضاست . ضمن تشکر و قدر دانی از تلاش های جنابعالی در جهت تحقق مشارکت مردم و بهره گیری از کلیه منابع و امکانات استان برای تعالی نظام تعلیم و تربیت ، توفیق روز افزونتان را در پیروی از منویات مقام معظم رهبری ( مد ظله العالی) در انجام هر چه شایسته تر این رسالت مهم ؛ از درگاه پروردگار قادر متعال خواستاریم .

به اشتراک بگذارید :