18 رجب 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ ۱۶:۳۰:۳۱
کد مطلب:  1411683
مدیرکل آموزش و پرورش استان اصفهان:
مدیران مدارس استثنایی با انگیزه، باشرافت و موقعیت‌شناس هستند

محمد اعتدادی گفت: در طی یک سالی که شیوع ویروس کرونا گریبانگیر همه ما شده، بارها شاهد تلاش بسیاری از مدیران بوده‌ام بطوری که اگر این مدیران نبودند روزهای خوبی را در آموزش و پرورش سپری نمی‌کردیم.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در بیست و چهارمین روز از دی ماه ۱۳۹۹، محمد اعتدادی مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان در نشست صمیمی معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور با مدیران مدارس استثنایی اصفهان، ضمن تقدیر و تشکر از حضور سید جواد حسینی معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی، در این جلسه اظهار داشت: اگر بخواهم از ایثارگران آموزش و پرورش استان اصفهان صحبت کنم، اول نام معلمان و مدیران مدارس استثنایی استان را خواهم برد چرا که این همکاران، با انگیزه، باشرافت و موقعیت شناس هستند و از همین رو خواب را از چشمان خود ربوده تا پرچم آموزش و پرورش استثنایی استان را بالا نگه دارند.

وی افزود: در طی یک سالی که شیوع ویروس کرونا گریبانگیر همه ما شده اگر این مدیران نبودند وضعیت خوبی را در آموزش و پرورش سپری نمی‌کردیم و بارها شاهد تلاش‌های بسیاری از این مدیران بوده‌ام. این همکاران به عظمت کار خود واقف هستند و به جرأت می‌توان گفت داشته‌های ما در آموزش و پرورش استان اصفهان بیشتر از کمبودهای ماست.

اعتدادی تاکیدکرد: به جرأت می‌توان گفت یکی از ارزشمندترین ذخایر آموزش و پرورش، دُرّ گرانمایه و ارزشمند نیروی انسانی این دستگاه است که به وجود همه‌ی آنها افتخار می کنم. ضمن اینکه باید از خیرین مدرسه‌ساز که در میدان آموزش و پرورش استثنایی استان کمک رسان ما هستند، نیز تقدیر و تشکر کنم.

به اشتراک بگذارید :