15 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ ۱۳:۱۹:۱۹
کد مطلب:  1411444
کارگروه توسعه مدیریت آموزش و پرورش استان تشکیل جلسه داد

صبح امروز و با حضور معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان، کارگروه توسعه مدیریت آموزش و پرورش استان تشکیل جلسه داد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان آذربایجانشرقی، کیانوش عطایی در این جلسه طی سخنانی گفت: سال گذشته عملکرد دستگاه تعلیم و تربیت استان بین دستگاههای اجرایی، عالی ارزیابی شده است.

معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع استان ادامه داد: تمام فعالیت های مجموعه با توجه به شیوع کرونا تحت الشعاع قرار گرفته است.

وی افزود: مجموعه کارکنان آموزشی و ستادی عملکرد بسیار خوبی در این ایام داشته است.

معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان نیز در سخنانی گفت: مهمترین تهدید پیش روی دستگاه تعلیم و تربیت خطر کاهش کیفیت آموزش است.

حیدر فتح زاده ادامه داد: برنامه شاد بر پایه مدیریت آینده و دانش ظرفیت بسیار خوبی در حوزه آموزش و پرورش است.

عاشور اکرمی نیز در جریان این جلسه گفت: با توجه به شرایط کرونایی و آموزشهای مجازی از اول مهر ماه 129 عنوان محتوای الکترونیکی تهیه و در اختیار مجموعه قرار گرفته است.

معاون آموزش متوسطه استان یادآور شد: امسال در راستای توسعه رشته های هنرستانی بیش از 45 هزار دانش آموز به این بخش هدایت شده اند.

رئیس گروه نوسازی اداری و مدیریت عملکرد معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی: کارگروهها گزارشهای خود را در قالب فرمت های تعریف شده بصورت منسجم ارائه نمایند.

الهام قاسمی ادامه داد: مدیریت سبز از بخشهای قابل تعمل و نیازمند توجه ویژه است و ضرورت دارد مجموعه به شکل اولویت دار به موضوع ورود کند.

وی همچنین اضافه کرد: خدمات قابل واگذاری به دفاتر پیش خوان نیز در آموزش و پرورش به جد مورد توجه، بررسی و عملیاتی شود./ابراهیمی

app.ir/ap_azar_shargi                                      کانال آموزش و پرورش در سروش

http://instagram.com/ap.azar_shargi                 کانال آموزش و پرورش در اینستاگرام

https://www.aparat.com/andishe.ash               کانال آموزش و پرورش استان در آپارات

30008624                                                   سامانه پیامکی آموزش و پرورش استان

به اشتراک بگذارید :