18 رجب 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ ۱۱:۴۹:۳۳
کد مطلب:  1411279
معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور؛
یکی از مولفه های آموزشِ استاندارد، استاندارد سازی امکانات و تجهیزات است

سید جواد حسینی: استاندارد سازی و مشارکتی بودن ساخت مدرسه زنده یاد علینقیان، از ویژگی‌های بارز یکصد و یکمین مدرسه ناشنوایان کشور است.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در بیست و چهارمین روز از دی ماه ۱۳۹۹، سید جواد حسینی معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور در حاشیه بازدید از مدرسه استثنایی ناشنوایان علینقیان اظهار داشت: به خیرین مدرسه ساز استان اصفهان تبریک می‌گویم که چنین مدرسه استانداردی ساخته‌اند، برپایی این مدارس نشان از حمایت های مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان و همراهی  اداره کل نوسازی ، توسعه و تجهیز مدارس استان اصفهان است. این مدرسه ویژگی‌های خوبی دارد و برای دانش‌آموزان مناسب است.

وی افزود: یکی از مولفه های آموزشِ استاندارد، استاندارد سازی امکانات و تجهیزات است که از ویژگی‌های این مدرسه به شمار می رود و همچنین مشارکتی بودن ساخت این مدرسه از دیگر ویژگی‌های یکصد و یکمین مدرسه ناشنوایان کشور است.

رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور تاکید کرد: تمام امکانات فنی مانند نوتیکر، امکانات ورزشی و گفتار درمانی که این مدرسه احتیاج دارد را تقبل می‌کنم و پس از مشخص شدن مبالغ آنها و ارسال نامه از سوی مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان این امکانات در اختیار مدرسه قرار می‌گیرد
 

به اشتراک بگذارید :