18 رجب 1442

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ ۱۱:۲۱:۵۷
کد مطلب:  1411238
مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان؛
حضور خیران نیک اندیش برای آموزش و پرورش ارزشمنداست

محمد اعتدادی: با حضور اعضای مجمع خیرین مدرسه ساز استان و همراهی دوستان در اداره کل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس استان می‌توانیم اتفاقات خوبی را برای آموزش و پرورش و آینده دانش آموزان استان رقم بزنیم.

به گزارش اداره اطلاع ‌رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان اصفهان در بیست و چهارمین روزاز دی ماه ۱۳۹۹، محمد اعتدادی مدیر کل آموزش و پرورش استان اصفهان درحاشیه بازدیدِ سید جواد حسینی معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی کشور از مدرسه استثنایی ناشنوایان زنده یادعلینقیان، ضمن تشکر از حضور معاون وزیر آموزش و پرورش در اصفهان اظهار داشت: حضور فرهیختگانی چون دکتر حسینی در اصفهان باعث افتخار است و انگیزه همکاران شاغل در حوزه استثنایی را دو چندان می‌کند. خیرین ، مدیران، آموزگاران، دبیران و همکاران خوبی در آموزش و پرورش استان اصفهان داریم و با حضور اعضای مجمع خیرین مدرسه ساز استان و همراهی دوستان در اداره کل نوسازی توسعه و تجهیز مدارس استان می‌توانیم اتفاقات خوبی را برای آموزش و پرورش و آینده دانش آموزان استان رقم بزنیم.

وی افزود: خیرین  در طی سالهای اخیر در حوزه تعلیم و تربیت مشارکت خوبی داشته اند وحضورخیّران نیک اندیش مانند حاج محمد اعتباری که پیگیر ساخت و تجهیز این آموزشگاه بوده برای آموزش و پرورش ارزشمند است.

به اشتراک بگذارید :