25 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۲۴ ۰۹:۴۹:۵۰
کد مطلب:  1411124
فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران در نشست تخصصی ساماندهی نیروی انسانی آموزش و پرورش منطقه1:
تجربه شهر تهران در ساماندهی نیروی انسانی می تواند الگویی برای کل کشور باشد

فولادوند مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران در ارتباطی ویدیویی میهمان ویژه ی نشست تخصصی ساماندهی نیروی انسانی آموزش و پرورش منطقه1 بود.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران، امروزچهارشنبه25 دی ماه1399 نشست تخصصی ساماندهی نیروی انسانی آموزش و پرورش منطقه1 (برای سال تحصیلی 1400- 1401) با حضور فولادوند مدیر کل آموزش و پرورش شهر تهران، حدادی مدیر آموزش و پرورش منطقه1، عدالت آذر رئیس گروه طرح و برنامه و نمایندگان حوزه معاونت های اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران، معاونین آموزشی و کارشناس مسئولان و کارشناسان مقاطع تحصیلی، امور اداری، آمار و فناوری و برخی از اعضای شورای مدیریتی آموزش و پرورش منطقه1، به صورت گفتگوی ویدیویی و مجازی برگزار شد.

عبدالرضا فولادوند، مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران ضمن گرامی داشت ایام سوگواری حضرت فاطمه زهرا(س) و تقدیر از تلاش ایثارگونه جامعه فرهنگی کشور، توجه به تامین و جانمایی درست و اصولی منابع انسانی در آموزش و پرورش را بسیار ضروری و مهم توصیف کرد.

وی افزود: تهران طی چند سال اخیر تجربه های متفاوت و بسیار ارزشمندی در ساماندهی نیروی انسانی علی رغم همه ی محدودیت ها کسب کرده است؛ تجربه هایی که می توانند الگویی برای ساماندهی نیروی انسانی در استان ها و مناطق مختلف آموزش و پرورش کشور باشند.

مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران همچنین از تلاش های صورت گرفته در آموزش و پرورش منطقه1 قدردانی کرد و حضور حدادی مدیر آموزش و پرورش منطقه1 با سال ها تجربه فعالیت در حوزه ساماندهی نیروی انسانی را موجب دلگرمی دانست و ابراز امیدواری کرد در سال تحصیلی آینده بتوانیم با برنامه ریزی دقیق نیاز همه ی مناطق شهر تهران در تامین نیروی انسانی را رفع کنیم.

 ابوالقاسم حدادی مدیر آموزش و پرورش منطقه1 نیز دقایقی قبل از آغاز صحبت های مدیرکل آموزش و پرورش شهر تهران با قدردانی از تلاش همکارانش، از عزم جدی مجموعه آموزش و پرورش منطقه1 برای تامین به موقع و اصولی نیروی انسانی در سال تحصیلی آینده خبر داد و افزود: میانگین سنی بالای فرهنگیان گرانقدر منطقه1 که البته فرصت استفاده از تجربیات  ارزشمند این عزیزان را برای ما فراهم کرده ، دغدغه ای هرساله برای تامین نیروهای جایگزین عزیزان بازنشسته را ایجاد کرده است. از طرفی وجود دو بخش لواسان و رودبار قصران با جغرافیا و شرایط ویژه ای که دارند نیز موضوع ساماندهی نیروی انسانی این منطقه را از دیگر مناطق تهران متمایز می کند.

در این نشست معاونین آموزشی و کارشناس مسئولان منطقه و نمایندگان معاونت های اداره کل آموزش و پرورش شهر تهران نیز به بیان دیدگاه های تخصصی خود در زمینه نیروی انسانی و بررسی آمار و اطلاعات موجود پرداختند.

به اشتراک بگذارید :