9 ربیع‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ ۱۴:۳۶:۵۲
کد مطلب:  1410554
با حضور مدیر کل آموزش و پرورش زنجان؛
جلسه بررسی، تسهیل و رفع موانع راه اندازی بوستان های تربیت زنجان برگزار شد

جلسه بررسی، تسهیل و رفع موانع راه اندازی بوستان های تربیت زنجان با حضور سید محمد بطحایی وزیر سابق آموزش و پرورش و معاون آموزش های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی، حسن مظفری مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان، فیروزفر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد زنجان و سایر اعضا در محل دانشگاه آزاد واحد زنجان برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، سید محمد بطحایی وزیر سابق آموزش و پرورش و معاون آموزش های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: آنچه قبلا اتفاق افتاده و آنچه اتفاق خواهد افتاد حاصل تلاشها و زحمات تمامی همکاران است و جا دارد نهایت تقدیر و تشکر را داشته باشیم.

بطحایی افزود: تعریف ما از مدارس تغییر کرده است و روش و محتوای آموزش ها نیز به تبع آن دچار تغییر شده و امروز بر اساس سند تحول بنیادین آموزش و پرورش، مدرسه کانون تربیت است.

وی ابراز امیدواری کرد که با همکاری و مساعدت مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان بتوانیم اولین مدرسه جامع سما را در زنجان راه اندازی کرده و به اهداف مدنظر دست یابیم چرا که چنین مدرسه ای برازنده شهر فرهنگی زنجان است.

این مقام مسئول در پایان گفت: اولویت اول ما تکمیل بوستان ولایت زنجان خواهد بود تا با ارائه مدرسه ای نمونه، الگویی در سطح کشور ارائه دهیم.

 

حسن مظفری مدیر کل آموزش و پرورش استان نیز در این جلسه ضمن خیر مقدم گویی به معاون آموزش های عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد و هیئت همراه بابت حضور در استان، گفت: در اجرای درست طرح بوستان تربیت زنجان هر کمکی که از دستمان بر بیاید دریغ نخواهیم کرد.

مظفری اضافه کرد: مدارس سما با وجود فضای مناسب، نگاه توسعه ای و همکاران خوب و حرفه ای می تواند زمینه رشد خوبی داشته باشد و کمک شایانی به دستگاه تعلیم و تربیت نماید.

مدیر دستگاه تعلیم و تربیت استان در پایان، اظهار داشت: 14 هزار دانش آموز در این مدارس و مراکز مشغول تحصیل هستند و به لحاظ درصدی، نزدیک 8درصد دانش آموزان استان در این مدارس حضور دارند که با همراهی و هم افزایی میتوان زمینه مساعدی برای افزایش کیفیت و کمیت این مدارس فراهم آورد.

 

به اشتراک بگذارید :