24 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۳/۳۰ ۱۲:۲۸:۵۵
کد مطلب:  URrmHrV4
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش فارس خبر داد:
برگزاری قریب الوقوع مجمع انتخابات رئیس هیات ورزش دانش آموزی فارس

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش فارس ، از برگزاری اولین مجمع انتخابات رئیس هیات ورزش دانش آموزی در استان فارس خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، محمد جعفری با اعلام این خبر گفت: به منظور تحقق وظایف فدراسیون ، هیات های ورزش دانش آموزی به عنوان نماینده فدراسیون به ترتیب در استان، شهرستان و منطقه برساس آیین نامه تشکیل و فعالیت می نماید.

وی افزود : این هیات ،بر اساس اهداف فدراسیون ورزش دانش آموزی،  به منظور گسترش رشته های ورزش دانش آموزی و جذب دانش آموزان به سمت ورزش، به عنوان نماینده و مرجع ذیصلاح و هماهنگ کننده فعالیت های فدراسیون و تحت نظارت معاونت تربیت بدنی و سلامت اداره کل استان فعالیت می نماید .

معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش فارس  گفت: در همین راستا برای اولین بار ،مجمع انتخابات رئیس هیات ورزش استان با حضور 4 کاندید  ،در روز سه شنبه یکم تیرماه برگزار می گردد  .

جعفری با بیان اینکه " برگزاری این انتخابات  و استقرار حقوقی هیات ورزش دانش آموزی، می تواند به عنوان یک گام ارزشمند و بازوی توانمند برای اجرایی شدن فعالیت های تربیت بدنی باشد" گفت: امید است بتوانیم همه باهم  برای رسیدن به این مهم با همدلی و همراهی گام های موثری برداریم.

به اشتراک بگذارید :