22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۲۳ ۱۰:۳۵:۰۰
کد مطلب:  1410388
با حکمی از سوی مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران؛
سید اصغر میر قاسمی سرپرست اداره آموزش و پرورش پاکدشت شد

مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، طی حکمی سید اصغر میر قاسمی را به عنوان سرپرست اداره آموزش و پرورش پاکدشت منصوب کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، در متن حکمی که از سوی محمد صیدلو مدیر کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران به منظور انتصاب سید اصغر میر قاسمی به عنوان سرپرست اداره آموزش و پرورش پاکدشت صادر شده، آمده است: نظر به تعهد، تقوا، شایستگی و تجربیات ارزشمند جنابعالی در امر تعلیم و تربیت به عنوان سرپرست اداره آموزش و پرورش پاکدشت منصوب می‌شوید.

در بخش دیگری از این حکم انتصاب آمده است: شایسته است، با مشارکت سایر بخش‌ها و استفاده از نظرات کارشناسان، گام مهمی در زمینه برنامه‌ریزی، ساماندهی و انجام بهینه امور و همچنین تعامل سازنده و روز افزون با حوزه‌های مختلف تعلیم و تربیت در سطح منطقه بردارید و با سازماندهی هوشمندانه تمام امکانات و منابع در اختیار در به ثمر رسیدن اهداف دولت تدبیر و امید اهتمام ورزید .

امیدوارم با عنایت خداوند متعال و در پرتو توفیقات حضرت ولی عصر امام زمان (عج) و با توجه به وصایای حضرت امام(ره) و رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) در انجام وظایف محوله موفق و منشاء برکات و خدمات به نظام مقدس جمهوری اسلامی باشید .

به اشتراک بگذارید :