22 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ ۰۹:۲۰:۲۱
کد مطلب:  1409324
رییس اداره مدارس غیردولتی ومشارکت های مردمی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران:
شوراهای آموزش و پرورش بازوی توانمند تصمیم سازی و تصمیم گیری است

رییس اداره مدارس غیردولتی ومشارکت های مردمی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران از برگزاری نشست کارگروه تخصصی آیین تقدیر و تجلیل از شوراهای آموزش و پرورش استان خبر داد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران، اکبر قنبری با اشاره به اینکه  شوراهای آموزش و پرورش به عنوان بازوی توانمند تصمیم سازی و تصمیم گیری نقش موثری در زمینه سازی جذب و توسعه مشارکت های مردمی برای تحقق اهداف مقدس نظام تعلیم و تربیت برعهده دارند گفت: هفته شوراهای آموزش و پرورش با هدف ایجاد هماهنگی و افزایش اثربخشی شورای آموزش و پرورش شهرستان ها/مناطق  از تاریخ 24 لغایت 30 دیماه 1399 به صورت ویدئو کنفرانس (مجازی) برگزار می شود.

وی با تاکید بر حضور مقامات کشوری و استانی و سایر اعضای شوراهای آموزش و پرورش شهرستان ها در برنامه هفته شوراهای آموزش و پرورش ، تصریح کرد: نشست کارگروه تخصصی آیین تقدیر و تجلیل از شوراهای آموزش و پرورش استان تهران با حضور نمایندگان حوزه استانداری تهران و اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران در محل سالن جلسات شهید سردارسلیمانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان های استان تهران برگزار  شد  .

قنبری  چگونگی تقدیر از برترین های استان،  شهرستان /منطقه و همچنین برنامه ریزی در خصوص ایجاد بستر مجازی جهت شرکت ذینفعان را از اهداف این جلسه دانست و اظهار داشت:  در این جلسه هماهنگی لازم درخصوص ایجاد فرصت برای تشریح عملکرد شوراها، تبیین اهداف، سیاست ها و برنامه های مرتبط با هفته شوراها ، استفاده از ظرفیت صدا و سیما و پوشش خبری رسانه ها صورت گرفت.

شایان ذکر است به پاس خدمات بی دریغ کادر درمانی استان نیز در ایام بیماری کرونا مقرر گردید تمامی روسای شبکه بهداشت عضو شورای آموزش و پرورش شهرستان ها به نحو شایسته مورد تقدیر قرار گیرند.

به اشتراک بگذارید :