23 ربیع‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۲۲ ۰۸:۵۰:۰۷
کد مطلب:  1409284
معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران:
احداث و تجهیز کلاس درس تربیت بدنی در مدارس ابتدایی دخترانه در اولویت است

معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران از پیگیری مصوبات هفتمین جلسه شورای آموزش وپرورش خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران، نشست هماهنگی و پیگیری مصوبات هفتمین جلسه شورای آموزش وپرورش با حضور الهه حسن پور معاون تربیت بدنی و سلامت اداره کل، زارع معاون اجرایی اداره کل نوسازی و توسعه مدارس استان، سلیمانی رئیس گروه امور علمی فرهنگی و اجتماعی سازمان مدیریت برنامه‌ریزی استان در دفتر معاونت تربیت بدنی اداره کل برگزار شد.

حسن پور گفت: این نشست به منظور پیگیری مصوبات هفتمین جلسه شورای آموزش و پرورش و در راستای ایجاد بسترهای مناسب و فضاهای ورزشی برای دانش آموزان صورت پذیرفت.

وی با بیان اینکه نشاط و شادابی برای دانش آموزان در مدارس لازم و ضروری است، افزود: در همین راستا مواردی مانند احداث و تجهیز کلاس درس تربیت بدنی در مدارس ابتدایی با اولویت مدارس دخترانه استان، احداث و راه اندازی زمین چمن مصنوعی مدارس و همچین تعمیر و احداث فضای بهداشتی مدارس مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.

در خاتمه مقرر شد اداره کل نوسازی و توسعه مدارس و سازمان مدیریت برنامه ریزی استان هماهنگی و مساعدت لازم در این خصوص را با اداره کل آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران داشته باشند.

به اشتراک بگذارید :