3 جمادی‌الاول 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۹/۱۰/۲۱ ۱۳:۲۳:۵۰
کد مطلب:  1408675
معاون پژوهش ،برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران :
ضرورت اثربخشی دوره های آموزشی ضمن خدمت برای همکاران فرهنگی

هفتمین جلسه کارگروه توسعه مدیریت اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران با حضور شورای معاونین و دیگر اعضا در سالن آیت الله هاشمی رفسنجانی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران برگزار شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران ،یوسف بهارلو معاون پژوهش ،برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران با اشاره به دستور کار هفتمین جلسه کارگروه توسعه مدیریت استان گفت :روند اجرای برنامه سنجش صلاحیت حرفه ای و توسعه شایستگی معلمان ،اجرای دستورالعمل برنامه ریزی تکریم و بزرگداشت مقام معلم ،اجرای طرح جشنواره تجربیات برتر مدارس در حوزه سنجش و ارزیابی و ساماندهی امور مربوط به مهدکودک ها در دستور کار هفتمین جلسه کارگروه توسعه مدیریت اداره کل آموزش و پرورش شهرستانهای استان تهران قرار گرفت .

وی با اشاره به برگزاری دوره های آموزشی ضمن خدمت برای همکاران فرهنگی در طول سال تحصیلی اظهار داشت : در جهت آموزش نیروی انسانی در سطح استان برنامه‌ریزی‌های بسیار خوبی صورت گرفته است که به زودی به اطلاع همکاران گرامی رسانده می شود .
بهارلو با تاکید بر ضرورت اثربخشی دوره های آموزشی ضمن خدمت برای همکاران فرهنگی تصریح کرد : ما نباید وقت و زمان همکاران فرهنگی را با دوره هایی که از اثربخشی لازم برخوردار نیستند هدر دهیم و در مورد کاربردی بودن دوره ها متناسب با مقاطع تحصیلی همکاران بررسی دقیقتری نماییم.

این مقام مسئول با اشاره بر ضرورت ایجاد بانک اطلاعاتی در زمینه تولید محتوا هایی که در سطح استان ایجاد می‌شود، اظهار داشت : باید فضایی ایجاد شود تا همکاران به راحتی بتوانند به تولید محتوا های ایجاد شده دسترسی داشته باشند و در جستجوی منابع دچار سردرگمی نشوند.

به اشتراک بگذارید :